סרט חדש של "טרון" בדרך, ג'ארד לטו עשוי לככב בו

אמנם הפרוייקט נמצא בשלביו הראשונים, אך ידוע כי ג'ארד לטו עתיד לגלם דמות בשם ארס, שהופיעה בתסריט של "טרון 3" שבוטל בטרם עת

יש לנו חדשות טובות וחדשות פחות טובות עבורכם: החדשות הטובות הן שסרט חדש של טרון מתבשל בהוליווד. החדשות הפחות טובות הן שלא מדובר בהמשך של טרון: המורשת, אלא אתחול מחדש של המותג כולו.

את הידיעה על כך פרסם האתר The Hollywood Reporter, שהוסיף פרט מידע מעניין: ג'ארד לטו, מי שגילם את הג'וקר בסרט זוכה האוסקר יחידת המתאבדים, נמצא כרגע במשא ומתן על ליהוקו לתפקיד הראשי של האתחול.

הפרוייקט החדש הזה נמצא ממש בשלביו הראשונים, לכן עוד לא ידועה זהותם של הבמאי והתסריטאי שעתידים לעבוד עליו. ג'סטין ספירנגר, אחד ממפיקי טרון: המורשת ושותף בהפקת סרט המד"ב אבדון עם טום קרוז יקח חלק בפרוייקט. כמו כן, ג'ארד לטו עצמו עשוי להשתתף כמפיק שותף אם הסרט יקרום עור וגידים. בשלב זה עוד לא ידוע האם מי מאנשי הצוות של הסרטים הקודמים בסדרה ישתף פעולה עם האתחול, אם בכלל.

מבחינת עלילה, מקורות טוענים שהתסריט של הסרט המדובר יהיה מבוסס בקווים כלליים על זה של טרון 3 שבוטל ב-2015, אך לא יהיה המשך ישיר של הסרטים הקודמים. בנוסף, נאמר שג'ארד לטו יגלם דמות בו בשם ארס (Ares), דמות שהופיעה בתסריט של הסרט המבוטל אך עד כה לא הופיעה על המסך.

טרון עלה לראשונה על מסכי הקולנוע בשנת 1982 בכיכובם של ג'ף ברידג'ס וברוס בוקסלייטנר וסיפר על אדם שנכלא בתוך תוכנת מחשב. בזמנו הוא לא הפך ללהיט קופתי, אך עם חלוף השנים הפך לסרט קאלט. הפעם האחרונה בה ראינו את המותג על המסך הגדול הייתה בשנת 2010 עם טרון: המורשת, שהרוויח בקופות 400 מיליון דולר. לאחר מכן, העבודה על הסרט השלישי בסדרה נקטעה בטרם עת מסיבות שונות.

תגובות

במאמר זה

נגישות