החליפה המלאה של איירון פיסט לא תופיע בעונה הראשונה

השואו-ראנר של הסדרה חשף שדני ראנד לא יעטה את תחפושת איירון פיסט האייקונית בעונה הראשונה של הסדרה, בגלל שלדבריו הדמות עצמה עוד לא בשלה לכך

בעוד פחות משבועיים בלבד הסדרה הרביעית המשותפת של מארוול ונטפליקס, איירון פיסט, תעלה לאוויר. אבל אם ציפיתם לראות את דני ראנד, שמגולם על ידי פין ג'ונס, עוטה על עצמו את החליפה האייקונית מהקומיקס, צפויה לכם אכזבה.

השואו-ראנר של הסדרה, סקוט באק, חשף לאחרונה כי דני ראנד לא ילבש את החליפה המפורסמת של איירון פיסט בכלל במהלך העונה הראשונה, שלפי פרסומים תהיה באורך של 13 פרקים. הנה מה שהיה לו להגיד על הנושא במסגרת ראיון שפורסם באתר Games Radar:

"לא מצאנו סיבה טובה להכניס את דני ראנד לתחפושת. הסיבה לכך היא שדני רנד עדיין עסוק בלחפש את זהותו כגיבור ולאן הוא הולך עם זה, אז הוא עוד אינו מוכן לשים על עצמו מסיכה או תחפושת. מצד שני, הוא מוכר לעולם כמיליארדר אז הוא לא יכול בהכרח ללכת בפומבי ולעשות את מה שהוא עושה מבלי שיזהו אותו. זה נושא טעון עבור הדמות".

איירון פיסט מספר על דני ראנד, לוחם קונג פו מיומן שחוזר לעיר ניו יורק אחרי היעדרות של 15 שנים במהלכן העולם היה משוכנע שהוא נהרג בהתרסקות מטוס. מצד אחד הוא רוצה לקחת בחזרה את הונו ואת החברה שהקימה משפחתו, אך מצד שני גורם חיצוני מכריח אותו לשקול האם להשתמש בכישורים שלמד בתקופת היעדרותו למען הזולת.

הסדרה איירון פיסט תהיה זמינה החל מה-17 במרץ בכל המדינות בהן פועלת נטפליקס.

תגובות

במאמר זה

נגישות