ליהוקים ראשונים לסדרת הספין-אוף הקומית של שלדון

הסדרה החדשה, שתתאר את שלדון קופר בגיל 10 וכיצד הוא מתמודד עם העולם, רשמה לעצמה שני ליהוקים ראשונים. אחד מהם הוא של שלדון הצעיר

שלדון קופר, המפץ הגדול

על אף שב-CBS מנסים לקדם תהליכים באופן דיסקרטי, דיווח באתר Deadline טוען כי רשת הטלוויזיה האמריקאית כבר ביצעה מספר ליהוקים לפרוייקט, ביניהם הליהוק של שלדון קופר הצעיר.

על פי הדיווח, מי שיגלם את שלדון קופר בתקופת ילדותו הוא איאן ארמיטג' (Ian Armitage). מי שמעוניין לבדוק עבודות קודמות בהן הילד השתתף יכול לבדוק את Big Little Lies, סדרה קומית קצרה של HBO בה הוא מופיע כדמות משנית.

הליהוק השני לסדרה החדשה הוא של זואי פרי (Zoe Perry), שתגלם גרסה צעירה יותר של אמו של שלדון קופר. ככל הנראה זה התפקיד הגדול הראשון שלה על המסך הקטן אחרי שהופיעה כדמות אורחת במספר סדרות כמו NCIS וחוק וסדר.

למי שעוד לא שמע על סדרת הספין-אוף הקומית החדשה שמתבשלת לה, נספר כי הרעיון הוא לחזור אל התקופה בה שלדון היה ילד בן 10 ולראות כיצד הגאון הקטן מטקסס מתמודד עם העולם. עוד נאמר כי בסדרה נראה גם את אחותו התאומה מיסי, שהופיעה כדמות אורחת בהמפץ הגדול, ונכיר את אחיו הגדול ג'ורג' .

הדיבור על הרעיון להפיק סדרת ספין-אוף על שלדון קופר לפני אירועי המפץ הגדול החלו אחרי ששמועות בדבר ביטול סדרת-האם נפוצו לכל עבר, ורשת הטלוויזיה התחילה לחשוב על היום שאחרי. בסופו של דבר שמועות אלה הופרכו לחלוטין אחרי שרשת CBS החליטה לחדש את המפץ הגדול לשתי עונות נוספות, ה-11 וה-12 במספר, אבל כנראה שמישהו שם למעלה החליט בכל זאת לעזור לרעיון הזה לקרום עור וגידים.

תגובות

במאמר זה

נגישות