קווין בייקון: פרק פיילוט של “פחד עד מוות” נמצא בפיתוח

הסדרה, שתבדוק מה קרה לדמות של לנטיין מק'קי 25 שנים לאחר אירועי הסרט "פחד עד מוות" הראשון, תשודר בערוץ Syfy במקרה והפקתה תאושר

השחקן קווין בייקון (סבאסטיאן שו באקס-מן: ההתחלה), שגילם את הדמות הראשית בסרטי פחד עד מוות (באנגלית Tremors), הודיע כי פרק הפיילוט לסדרה שתאתחל את הסרט יוצא לדרך.

לפי הידיעה באתר ScreenDaily, הפיילוט של פחד עד מוות יופק עבור הערוץ SyFy, זאת בניגוד לדיווחים קודמים שדיברו על הפקת הסדרה עבור אמזון.

קווין בייקון משמש הפעם לא רק בתור השחקן הראשי בסדרה, אלא גם כאחד מיוצריה. יחד איתו עובד על הפיילוט המפיק ג’ייסון בלום (Jason Blum), המפיק של הסרט וויפלאש זוכה פרס האוסקר. בייקון יחזור לנעליו של לנטיין מק’קי, הכלומניק שנאלץ להילחם בתולעי ענק אוכלות אדם, ויתאר מה קרה לדמות ב-25 השנים שעברו מאז.

“זו הדמות היחידה שגילמתי ושאני מעוניין לחקור 25 שנים מאוחר יותר”, אמר בייקון, והוסיף: “אני לא הטיפוס שצופה בסרטים של עצמו, אבל בגלל הסדרה הייתי חייב. פשוט קוסם לי הרעיון של לוזר כזה שחי חיים רגילים, עובר חוויה יוצאת דופן עם המפלצות האלה והופך, לרגע, לגיבור”.

פחד עד מוות המקורי, שיצא לקולנוע בשנת 1990, הפך מאז לסרט קאלט על אף שנחשב לכישלון בקופות. אמנם לאחר מכן הוא קיבל ארבעה סרטי המשך, אבל הם לא הצליחו להיחרט כלל בזיכרון הקולקטיבי של הצופים. בייקון עצמו הופיע רק בסרט המקורי וסירב להשתתף בסרטי ההמשך, מה שאולי תרם לכך שהם נשכחו כה מהר ונעלמו מפני האדמה כאילו נבלעו על ידי תולעת.

במקרה ופרק הפיילוט של פחד עד מוות ימצא חן על ידי מנהלי הערוץ והמשך ההפקה יאושר, הסדרה כולה מתוכננת להיות קצרה באופן יחסי ותהיה באורך של שמונה פרקים בלבד.

בכל מקרה, בעיקר למען תחושת הנוסטלגיה, הוספנו לכם מטה את הטריילר של פחד עד מוות המקורי.

תגובות

במאמר זה

נגישות