פרטים חדשים על רובוטריקים 5

רובוטריקים 5 יחל את צילומיו בחודש יוני הקרוב ויחזיר אל המסך מספר דמויות מהסרטים הקודמים בסדרה. על התסריט אחראים הכותבים של איירון מן ובלאק הוק דאון

לא חשבנו שנגיע ליום הזה, אבל Paramount Pictures הכריזו לאחרונה על סרט חמישי בסדרת סרטי הרובוטריקים, כאשר הסרט החדש יקרא Transformers: The Last Knight או רובוטריקים: האביר האחרון בתרגום חופשי.

ההכרזה נעשתה באמצעות חשבון האינסטגרם הרשמי של סדרת הסרטים, בו פורסם סרטון טיזר קצרצר. בסרטון רואים תחילה קלוז אפ של אופטימוס פריים, מנהיג הרובוטריקים, עם מוזיקת רקע מאיימת. לאחר מכן המסך הופך לשחור ומופיע הלוגו של הסרט ובסוף הכיתוב "ההפקה תתחיל ביוני 2016", כלומר בחודש הבא.

בסרט החדש של הרובוטריקים יוצא אופטימוס פריים לחפש ברחבי היקום אחרי ה-Quintessons, ישויות מסתוריות שעל פי האמונה עומדות מאחורי יצירת גזע הרובוטים. במקביל למסע החיפושים, כדור הארץ נאלץ להתמודד מול איום חייזרי חדש.

כמובן שמייקל ביי יחזור אל כסא הבמאי, כי בלי אנרכיה של דברים מתפוצצים מכל עבר באופן רנדומלי זה לא יהיה סרט רובוטריקים ראוי לשמו. על מלאכת כתיבת התסריט אחראים ארט מרקום (Art Marcum) ומאט הולווי (Matt Holloway), הכותבים של איירון מן. אליהם מצטרף קן נולן, שכתב את בלאק הוק דאון.

מבחינת הקאסט, מארק ויילברג יחזור לתפקידו בתור קייד יגר אותו פגשנו בסרט הרביעי רובוטריקים 4: עידן ההכחדה. אליו יצטרף ג'וש דואמל בתפקיד לוטננט קולונל לנוקס. השחקנית איזבלה מונר, שעד כה השתתפה רק בסרטי אינדי, תככב בתפקיד הנשי המרכזי שאיננו יודעים עליו פרטים נכון לכרגע אך אולי יהווה את הפריצה שלה אל מרכז הבמה.

תגובות

במאמר זה

נגישות