סופרגירל חוזרת לעונה שניה

מתברר שביטול הסדרה אחרי עונה אחת בלבד על ידי CBS אינו הקריפטונייט שיחסל את סופרגירל. תחודש לעונה שניה ברשת הטלוויזיה המתחרה CW, שמחזיקה בסדרות החץ והפלאש

אמנם אחרי שרשת CBS החליטה לא לחדש את סופרגירל לעונה שניה גורלה של הסדרה היה נתון בסימן שאלה, אבל עכשיו אפשר לשחרר אנחת רווחה – סופרגירל תחודש לעונה שניה תחת חסותה של רשת הטלוויזיה האמריקאית המתחרה, CW.

חידוש הסדרה לעונה נוספת דווקא על ידי CW מכיל בתוכו יתרון נוסף – הרשת מחזיקה גם בזכיונות של שני גיבורי-על נוספים מבית DC, החץ והפלאש, כאשר האחרון כבר זכה להתארח בעונה הראשונה של סופרגירל במה שהתברר בדיעבד בתור הפרק הנצפה ביותר של הסדרה. העובדה שכל המותגים הללו נמצאים תחת גג אחד משותף יכולה להקל על קרוס-אוברים נוספים מסוג זה בעתיד. אולי הפעם קארה תבוא להתארח בפרק של הפלאש במעין ביקור גומלין? נחיה ונראה.

במקביל להכרזה המשמחת על העונה השניה, צצה ברשת שמועה הרבה פחות משמחת – לפי השמועה, התקציב של העונה השניה יהיה קטן משמעותית מזה של העונה הקודמת. אם השמועה אכן נכונה, המעריצים יצטרכו להיכנס לכוננות ספיגה ולהנמיך את הציפיות שלהם מהסדרה בהתאם. מצד שני, טיבן של שמועות רבות להיות שקריות אז יכול להיות שאין לנו סיבה אמיתית לדאגה.

העונה הראשונה נגמרה בקליף הנגר, סוף שתמיד מעצבן אנשים מצד אחד ובדרך כלל מדרבן אותם לדרוש עונת המשך מצד שני, אז הנה קיבלתם את מבוקשכם. רוצים לדעת מה אנחנו חשבנו על העונה הראשונה של סופרגירל? אתם מוזמנים לקרוא את הביקורת שלנו.

תגובות

במאמר זה

נגישות