טומב ריידר יחזור לקולנוע ב-2018

השחקנית השוודית אלישיה ויקנדר תגלם את לארה קרופט באתחול הקולנועי של טומב ריידר. הסרט יתאר את קורותיה בדומה למשחק האחרון שיצא ואתחל גם הוא את המותג

התגעגעתם ללארה קרופט? אז יש לנו חדשות טובות וחדשות רעות עבורכם – החדשות הטובות הן שיש תאריך רשמי ליציאת האתחול הקולנועי של טומב ריידר לקולנוע. החדשות הרעות הן שתצטרכו להמשיך להמתין בסבלנות עד ה-16 במרץ, 2018.

את העדכון הזה פרסם האתר Hollywood Reporter, שגם מציין על הדרך שבמקור הייתה השערה כי התאריך הזה מיועד בכלל לסרט שמבוסס על קומיקס גיבור-העל של DC, הפלאש, שכנראה נדחה בגלל שהבמאי של הסרט הוחלף.

אמנם עוד אין לנו פרטים מדוייקים על עלילת הסרט, אבל ככל הנראה טומב ריידר החדש יגולל את קורותיה של לארה קרופט הצעירה והדרך שהיא עברה כדי להפוך לדמות אותה אנו מכירים כיום בדומה למשחק האחרון בסדרה, שגם הוא מהווה אתחול של המותג.

טומב ריידר יבויים על ידי הבמאי הנורווגי רור אוטג (Roar Uthaug), שזה הסרט ההוליוודי הראשון שלו. לארה קרופט תגולם על ידי השחקנית השוודית אלישיה ויקנדר (אקס מכינה ושם קוד מ.ל.א.ך). היא תחליף את השחקנית אנג’לינה ג’ולי שגילמה את הדמות בשני הסרטים הראשונים בסדרה שיצאו ב-2001 וב-2003.

טומב ריידר החדש יגיע אל אולמות הקולנוע בארצות הברית ב-16 במרץ 2018 גם בגרסת תלת מימד. לפני זה אנו עוד נזכה לראות את אלישיה ויקנדר בפעולה בתפקיד ראשי בסרט הבא של זהות כפולה לצד מאט דיימון.

רוצים לקבל עדכונים חמים על טומב ריידר? עשו לנו לייק בעמוד הפייסבוק של גיקלואיד כדי להישאר בעניינים.

תגובות

במאמר זה

נגישות