צפו רגע לפני שנוחת על המדפים: טריילר ההשקה של Titanfall 2

כותר הפעולה שהשאיר את הקהל ב-E3 עם פה פעור ומריע בקול יגיע לחנויות בסוף השבוע, וימים ספורים לפני המועד המיוחל פרסמה EA טריילר אחרון שלו

משחק הפעולה המצופה Titanfall 2 עתיד לנחות על מדפי החנויות בסוף השבוע הקרוב, ה-28 לחודש. רגע לפני שזה אכן קורה, במהלך הלילה עלה ליוטיוב טריילר אחרון של המשחק לקראת ההשקה.

הטריילר הנ”ל מתאר את מאבק ההישרדות של הטיטאן ומפעילו נגד איתני הטבע ונגד גורמים עויינים שמעוניינים במותם. מדובר בטריילר שהוא בעיקר עבודה של CGI, אז אם אתם רוצים לבדוק מה הוא שווה מבחינת משחקיות אתם יכולים לצפות בטריילר שמציג את הקמפיין לשחקן יחיד של המשחק.

למרבה ההפתעה, בניגוד לשאר המשחקים של EA, עושה רושם ש-Titanfall 2 לא יהנה מהנחות מיוחדת או אפשרות לגישה מוקדמת אם אתם מנויים בתכנית של Origin Access, אז אל תבנו על לשחק בו לפני כולם. מצד שני, אי אפשר לפסול אפשרות ש-EA פשוט רוצה להפתיע את המנויים שלה בדקה התשעים.

Titanfall 2 הוא פרק ההמשך למשחק הראשון שיצא בזמנו בשנת 2013. המשחק הוצג לראשונה לציבור בתערוכת E3 האחרונה, אלא אם אתם מאלה שסופרים גם את ההדלפות שקדמו לה. Titanfall 2 עתיד לצאת למחשב, לקונסולת האקס בוקס 1 ולקונסולת הפלייסטיישן 4, כאשר אצל האחרונה יש לו תמיכה חלקית ב-PS4 Pro. אמנם ב-PS4 Pro הוא לא יוצג לכם באיכות של 4K, אבל תוספת הכוח תוודא שקצב הפריימים של המשחק ישאר יציב על 60 פריימים לשניה. בכל אופן, לפי הטריילרים שלו שפורסמו הוא נראה מדהים ואנחנו מחכים בקוצר רוח לשים עליו את ידינו.

 

תגובות

במאמר זה

נגישות