מעריצים פתחו עצומה בדרישה שטרנטינו יביים את דדפול 2

אחרי שהבמאי המקורי, טים מילר, פרש מההפקה של דדפול 2, המעריצים יוצאים בדרישה יוצאת דופן לתת את התפקיד לקוונטין טרנטינו. אך האם פוקס יקשיבו להם?

הפרישה המפתיעה של הבמאי טים מילר מההפקה של דדפול 2 גררה תגובה בלתי צפויה לחלוטין מצד לפחות חלק מהמעריצים של המתנקש המקשקש המפורסם של מארוול – הם פתחו עצומה ברשת שקוראת למפיקים של פוקס להעסיק את קוונטין טרנטינו בתור המחליף של מילר.

העצומה נפתחה באתר Change.org על ידי משתמש בשם Carl Champion Jr ותוך קצת יותר מיומיים מעלייתה לרשת חתמו עליה מעל ל-5,000 איש, שכנראה אוהבים את הרעיון שקוונטין טרנטינו יביים את דדפול 2.

"אם קיים איזשהו סיכוי לראות את טרנטינו עושה פרוייקט שכמעט בוודאות יכניס מיליארד דולר, הנה הוא", נכתב בעצומה. "קיבלנו טעימה ממה שהוא מסוגל לעשות עם להרוג את ביל, אבל דמיינו לעצמכם אחד כמו טרנטינו כותב דיאלוגים למתנקש המקשקש! זה יהיה אדיר". בהמשך פורסם עדכון שמסביר ביותר פירוט את האג'נדה שמאחורי העצומה.

לפי הדיווחים בתקשורת, מילר פרש מההפקה של דדפול 2 בסוף השבוע האחרון בעקבות מחלוקת עם ריאן ריינולדס, כוכב הסרט שמגלם את דדפול. נאמר כי המחלוקת בין השתיים עוסקת בכיוון בו יצעד סרט ההמשך, לדוגמה האם תשתתף בו דמותו של קייבל (Cable) ואם כן אז מי ילוהק לתפקיד.

עוד לא ברור כרגע האם העצומה תהפוך לויראלית מספיק כדי לסחוף אחריה מסה גדולה מספיק של מעריצים או שהתמיכה בה תהיה יחסית זניחה כדי לגרום למישהו בפוקס לקחת אותה ברצינות. בכל אופן, שווה לעקוב ולראות האם יהיו ההתפתחויות בנושא.

תגובות

במאמר זה

נגישות