להרגיש לפחות כמו פיקאסו – הכירו את Tilt Brush

האפליקציה החדשה של גוגל תאפשר לבעלי משקפי המציאות המדומה HTC Vive להשתמש בכל החדר סביבם כקנבס ליצירות האומנות שלהם

תמיד רציתם לצייר או ליצור איזו יצירת אמנות משלכם אבל בגלל אילוצים כאלה ואחרים למדתם מקצוע שונה לחלוטין? אל דאגה – האפליקציה Tilt Brush תאפשר לכם להרגיש יותר כשרוניים מפיקאסו מבלי לעבור אפילו שיעור ציור או פיסול אחד.

Tilt Brush היא אפליקציה של גוגל שמיועדת לבעלי משקפי המציאות המדומה HTC Vive. בעזרת המשקפת והשלט הנלווה, משתמשים יכולים להיעזר באפליקציה כדי לצייר יצירת אמנות בתלת מימד. למעשה, כל החדר הופך לקנבס פוטנציאלי והאפליקציה מאפשרת חופש יצירה של 360 מעלות. האפליקציה תומכת במגוון צורות צביעה וציור לפי בחירת המשתמש, החל מציורי מערות פשוטים ועד צבעי שמן כמו ביצירות האמנות הקלאסיות מן העבר. כמעט הכל אפשרי, תלוי בעיקר ביצירתיות שלכם.

האפליקציה מאפשרת להשתמש גם באלמנטים שאינם זמינים ביצירות אמנות פיזיות. לדוגמה, אם ציירתם דיוקן של אל השמש המצרי, רע, ואתם רוצים להוסיף לו על הראש אפקט של להבה זה בהחלט אפשרי דרך Tilt Brush. או אם יצרתם דגם של מערכת השמש שלנו, תוכלו להוסיף ברקע אפקט של כוכבים מנצנצים כדי לחזק את החוויה שאתם נמצאים בחלל.

Tilt Brush אמורה להיות כבר זמינה להורדה, אך אם אין ברשותכם את HTC Vive תוכלו לצפות בסרטון של גוגל בו יוצרי אמנות מתנסים באפליקציה, ויש לציין מתלהבים ממנה מאוד. מצפייה בסרטון, עושה רושם שגוגל עלתה על רעיון מהפכני שיכול לשנות לחלוטין את פניו של תחום האומנויות הפלסטיות כפי שאנו מכירים אותו כיום.

תגובות

במאמר זה

נגישות