איש משפחה, פיוצ'רמה ועוד במשחק קלפים משותף למובייל

משחק קלפים חדש למובייל בשם Throwdown: The Quest for Cards יאחד את סדרות האנימציה של פוקס בקרוס-אובר אחד גדול ומשעשע במיוחד

אם אי פעם רציתם לדעת מי ינצח אם פיטר גריפין מאיש משפחה ובנדר מפיוצ'רמה ילכו מכות, בקרוב תהיה לכם את התשובה. בערך. רשת Fox הכריזה על משחק חדש למובייל שמאחד את סדרות האנימציה שלה תחת קורת גג אחת משותפת.

למשחק החדש קוראים Throwdown: The Quest for Cards. מדובר בקרוס-אובר אחד גדול שמאחד יחד 5 סדרות אנימציה מפורסמות של הרשת: פיוצ'רמה, איש משפחה, המלך היל, אבא אמריקאי ו-Bob's Burgers.

כפי שאפשר להסיק משמו, Throwdown: The Quest for Cards הוא משחק קלפים בדומה לסגנון של כותרים דומים כמו Hearthstone של חברת בליזארד. השחקנים יצטרכו קודם כל להרכיב חפיסת קלפים שמורכבת מדמויות שונות שמופיעות בחמשת הסדרות שצויינו לעיל ואז להביס את חבריהם למשחק באמצעות שימוש מושכל בהם. השם של המשחק קרוי כנראה על אותו משקל של הכותר החינמי שיצא עבור איש משפחה לפני שנתיים, Family Guy: The Quest for Stuff.

המשחק יופץ למכשירי מובייל שתומכים במערכות ההפעלה iOS של אפל או אנדרואיד של גוגל מתישהו במהלך הרבעון השלישי של השנה, אך אם אתם מעדיפים להשתמש בעכבר תוכלו למצוא אותו גם באתר משחקי הדפדפן Kongregate.

נכון לרגע כתיבת שורות אלה עוד אין לנו תמונות או סרטונים שמדגימים את המשחקיות של Throwdown: The Quest for Cards, אך אנחנו נעדכן כאשר יהיה לנו מידע חדש בנושא. כדי להישאר מעודכנים אתם מוזמנים לעשות לנו לייק בעמוד הפייסבוק של גיקלואיד.

תגובות

במאמר זה

נגישות