וולברין, אקסייבר ו-X-23 בתמונות חדשות מתוך לוגאן

התמונות החדשות מציגות את שלושת הדמויות. וגם: מדוע הבמאי מתעצבן על המעריצים שמבקשים ממנו בטוויטר לפרסם את הטריילר של לוגאן לפני הזמן?

כולנו סופרים לאחור את הימים עד ל-3 במרץ, אז הסרט האחרון של יו ג'קמן בתור וולברין, לוגאן, יצא אל הקולנוע. עד אז, כל מה שנותר לנו לעשות הוא להתנחם קצת בתמונות חדשות מתוך הסרט שמפורסמות מדי פעם כדי לשמר את להבת ההייפ סביבו.

שלושת התמונות האחרונות שפורסמו נחשפו דרך חשבון הטוויטר של במאי הסרט, ג'יימס מנגולד. בתמונות אלה רואים את וולברין ואקסייבר (פטריק סטיוארט) המזדקנים ואת X-23 כילדה.

מנגולד ניצל את ההזדמנות כדי לפנות אל המעריצים בטוויטר, שככל הנראה מנדנדים לו יומם וליל שיפרסם כבר את הטריילר של לוגאן ובעיניו זה כבר הפך למטרד:

"לכל מי שמבקש מבמאים (כמוני) לפרסם טריילר, קחו לתשומת ליבכם שזה לא שאנחנו פשוט יושבים עם הטריילרים ומחכים שציוץ מנוסח היטב יניע אותנו. לבמאי יש השפעה על דברים רבים. אפילו על תאריכים. אבל תאריכים שנבחרים עבור טריילר הם תוצאה של תכנון משותף. ואחרי שהתאריכים האלה נבחרים, שום דבר לא יגרום למכונת השיווק העולמית לשנות את מסלולה. אפילו מעריצים נלהבים. אני חושב שזה ברור שהם בדרך. בקרוב מאוד. אז במקום לבזבז רגע יקר מחייכם לכתוב על זה, תנשמו ותחיו".

לוגאן יהיה הסרט האחרון בו יו ג'קמן יגלם את וולברין, ככל הנראה המוטאנט האהוב ביותר בסדרת סרטי אקס-מן. אך יכול להיות שזה גם סרטו האחרון של פטריק סטיוארט בתפקיד של פרופסר אקסייבר, אם ניקח ברצינות את הרמזים שפיזר כשדיבר על הסרט באוגוסט האחרון.

תגובות

במאמר זה

נגישות