סמנו ביומנים: הסרטים שלא תרצו לפספס השנה

החל מליגת הצדק ועד לקאמבק של הפאוור ריינג'רס ובלייד ראנר למסך, זאתי רשימת הסרטים הגדולים שעתידים להגיע אל הקולנוע במהלך שנת 2017

שנת 2017 הבאה אלינו לטובה מאיימת להיות אחת מהשנים היותר מעניינות לשוברי הקופות ההוליוודים – רימייקים ועיבודים מחודשים לסרטים מצליחים, סיקוולים שכולנו מחכים להם ולא מעט סרטים מקוריים ומעניינים אמורים להפוך את השנה הזו לטובה בהרבה מ-2016 הידועה לשמצה.

פאוור ריינג’רס

בשנות ה-90 לא היה ילד בישראל שלא הכיר את הפאוור ריינג’רס. בילי, זאק, טריני, קימברלי, ג’ייסון וכמובן טומי הפכו לסנסציה שהפכה למכונה משומנת של מזומנים – סדרת טלוויזיה, בובות ופיצ’ר קולנועי. במרץ הקרוב יחזרו הגיבורים האהובים אל המסך בסרט חדש, בכיכובם של אליזבת’ בנקס ובריאן קרנסטון.

תאריך: 24 במרץ.

שומרי הגלקסיה 2

לא באמת צריך להרחיב יותר מדי – אחד מסרטי הקומיקסים הכי אהובים מאז ומעולם זוכה לסרט המשך שנראה נהדר וגורם לנו לחשוב שאפשר לעשות את מה שנראה בלתי אפשרי – להתעלות על הסרט הראשון. בואו נקווה שהוא לא יסבול מהתופעה הנוראית שנקראת “סינדרום הסרט השני”.

תאריך: 5 במאי.

וונדר וומן, ליגת הצדק

ומהצד השני של המתרס מעמידה היריבה הנצחית של מארוול, DC, את סרט הסולו של וונדר וומן בכיכובה של גל גדות. ארבעה חודשים לאחר מכן יגיע לקולנוע החלק הראשון של ליגת הצדק, שינסה לעשות ליקום הקולנועי של DC מה שהנוקמים עשה ליקום הקולנועי של מארוול ויאחד את כל הגיבורים המרכזיים על מסך אחד.

תאריכים: וונדר וומן ב-2 ביוני, ליגת הצדק ב-16 בנובמבר.

 

Alien: Covenant

הסרט השישי בסדרת סרטי הנוסע השמיני הוא ההמשך הישיר של פרומתיאוס. מדובר בפריקוול לפני הסרט הראשון עם סיגורני וויבר, שגילמה את ריפלי. בסרט הנוכחי אנחנו עוקבים אחרי החללית קובננט שנוסעיה האנושיים אמורים ליישב כוכב חדש, אלא שעם נחיתתם הם מגלים כי מדובר בכוכב מסוכן במיוחד שבו חיים בין השאר חייזרים טורפים. במאי הסרט המקורי, רידלי סקוט, חוזר לביים אחרי היעדרות ממושכת מסדרת הסרטים.

תאריך: 19 במאי.

ולריאן ועיר אלף הכוכבים

סרטו החדש והמצופה של לוק בסון, יוצר הסרט האלמנט החמישי, הוא הפקה יקרה במיוחד (180 מיליון) של יורופה-קורפ, מי שמתיימרת להיות התשובה של אירופה להוליווד. עלילת הסרט עוקבת אחר שני סוכנים, ולריאן ולורליין, שיוצאים למשימה בעיר אלפא – עיר בחלל החיצון המונה אלפי חייזרים שונים ושנמצאת בסכנת השמדה מיידית.

תאריך: 21 ביולי.

בלייד ראנר 2049

סרט ההמשך של “בלייד ראנר” שנחשב בעיניי רבים לסרט המד”ב הגדול בכל הזמנים, יתרחש 30 שנה אחרי עלילת הסרט המקורי. הסרט יעקוב אחרי קיי, שוטר במשטרת לוס אנג’לס, החושף סוד ישן אשר עלול להמיט אסון על מה שנותר מהאנושות. מה שקיי מגלה מוביל אותו לנסות ולמצוא את ריק דקארד, בלייד ראנר לשעבר שנעלם בתום עלילת הסרט המקורי. פרוייקט של דניס ווילנב בכיכובם של ראיין גוסלינג והריסון פורד, שחוזר לגלם את דקארד.

תאריך: 6 באוקטובר.

הצלצול 3

סמארה חוזרת! הסרט השלישי בסדרה מתרחש 13 שנים אחרי הסרט הראשון. לא נחשוף יותר מדי פרטים על העלילה, רק נאמר שהקלטת הכי מפחידה בתולדות הקולנוע חוזרת ושנראה שהסרט מותאם נהדר לעידן האינטרנט. נקווה שיתקן את הרושם הרע שהשאיר הצלצול 2 המביך.

תאריך: 3 בפברואר.

ספליט

סרטו החדש של מ. נייט שאמלאן (“החוש השישי”, “הביקור”) יעקוב אחרי קווין, אדם הסובל מפיצול אישיות עם לפחות 23 פרסונות שונות, חוטף שלוש נערות. כשהן בשבי, אישיות נוספת – “החיה” – מתחילה להופיע. כשמדובר בשאמלאן קשה לדעת מה יהיה טיב הסרט – הוא יכול להיות יצירת אומנות כמו החוש השישי או קטסטרופה קולנועית כמו כשף האוויר האחרון.

תאריך: 20 בינואר.

היפה והחיה

אחרי ההצלחה של הגרסה המחודשת לספר הגונגל, דיסני דוהרת אל הקלאסיקה הבאה בתור: היפה והחיה. גרסת לייב אקשן מוזיקלית ליצירת המופת של דיסני, בה בחורה צעירה מתאהבת בנסיך מפלצתי. הטריילר נראה מדהים והקאסט כולל שמות כמו אמה ווטסון, יאן מקרגור, איאן מקלן, אמה תומפסון ודן סטיבנס.

תאריך: 17 במרץ.

בייבי בוס

הפרויקט המסקרן הבא של דרים וורקס. הסרט מתאר איך משפיעה הגעתו של תינוק חדש על המשפחה (רמז: התינוק הופך לבוס). הסיפור מועבר מנקודת מבטו של אחיו בן ה-7 של התינוק. טום מקגארת’, שאחראי על סדרת סרטי מדגסקר, יושב גם פה על כסא הבמאי.

תאריך: 31 במרץ.

מלחמת הכוכבים 8

אחרי הספין אוף רוג אחת, שזכה לביקורות די חיוביות, חוזרת סדרת הסרטים הכי מפורסמת בקולנוע לסיפור הראשי. בסרט צפויה ריי להמשיך את המסע שלה שבסרט החדש לוק סקייווקר (מארק המיל) צפוי לקחת חלק משמעותי. ההפקה גייסה את טום הארדי, כשאת מקומו של ג’יי ג’ייאברמס על כיסא הבמאי תופס ריאן ג’ונסון (“לופר”).

תאריך: 15 בדצמבר.

תגובות

במאמר זה

נגישות