כל מה שאתם צריכים לדעת על Nintendo Switch

נינטנדו הציגה את הקונסולה החדשה שלה, Nintendo Switch, שלטענתה תביא למהפיכה. בין מאפייניה: מעבר מהיר מקונסולה ביתית לניידת. מפתחות המשחקים כבר עומדות בתור

במהלך סוף השבוע האחרון קיימה נינטנדו מסיבת עיתונאים שבמהלכה הציגה את Nintendo Switch, קונסולת המשחקים הבאה שלה. במקרה ופספסתם, הנה סיכום של הפרטים שנחשפו לגבי הקונסולה במהלך האירוע.

Nintendo Switch תושק בשלישי למרץ בארצות הברית ומחירה יעמוד על 300 דולר ליחידה, שהם בערך 1140 שקלים. כל ערכה תכלול את הקונסולה עצמה וזוג Joy-Con, השלטים הייחודיים של Nintendo Switch. כמו כן, היא תכלול גם כן עליו מעמידים את הקונסולה, רצועות לפרק כף היד שיוודאו שלא תישמטו בטעות את השלטים וכבל HDMI לטלוויזיה. הקונסולה מגיעה בשלושה צבעים לבחירה: אפור, כחול ואדום.

"Nintendo Switch היא מערכת משחקים ביתית חדשה שמציעה מגוון של מצבי משחק", אמר נשיא נינטנדו, טאטסומי קימישימה. "אנחנו נציג לעולם חוויות חדשות שאפשריות על ידי המאפיינים הייחודיים של Nintendo Switch ושל Joy-Con".

החידושים של נינטנדו

אחת הפונקציות המהפכניות של Nintendo Switch היא היכולת של הקונסולה להפוך תוך רגע ממערכת ביתית לקונסולת משחקים ניידת, זאת בזכות מסך מגע קטן בגודל של 6.2 אינץ'. אורך חיי הסוללה של הקונסולה בזמן שהיא ניידת עומד על עד 6 שעות, תלוי מה אתם עושים איתה וכיצד זה משפיע על צריכת האנרגיה שלה כמובן.

נינטנדו מנסה לחדש גם עם השלטים שלה, ה-Joy-Con. כל זוג יכול לתפקד כיחידה אחת באמצעות חיבור ביניהם, אך אם תרצו לשחק עם חבר אז כל שלט יכול לתפקד גם כיחידה עצמאית. בנוסף, על השלט השמאלי תמצאו כפתור ללכידת צילומי מסך, כדי שתוכלו לתעד רגעים מתוך המשחק ולשתף אותם עם חברים ברשתות חברתיות; בעוד השלט הימני מצוייד בחיישן אינפרה-אדום שיודע לזהות מרחק, אובייקטים ואילו צורות אתם עושים עם היד, מה שיכול לשמש משחקים שיתמכו בפונקציות הללו.

חברות המשחקים עומדות בתור

זמן קצר בלבד אחרי מסיבת העיתונאים, חברות משחקים רבות ברחבי העולם החלו להציג את מרכולתן עבור Nintendo Switch. לדוגמה, חברת יוביסופט הכריזה כבר על שלושה משחקים שיעשו את דרכם אל הקונסולה החדשה: Rayman Legends, משחק הספורט-חורף Steep ומשחק הריקוד Just Dance. עוד משחקים מעניינים שיגיעו מחברות אחרות הם Minecraft, סדרת משחקי הכדורסל NBA 2K, סדרת משחקי הכדורגל FIFA וסדרת משחקי התפקידים The Elder Scrolls.

האם Nintendo Switch היא מה שתציל את ענקית המשחקים היפנית אחרי הכישלון וההפסדים הכלכליים שגרמה הקונסולה הקודמת שלה, ה-Wii U? את התשובה נדע לא לפני חודש מרץ.

תגובות

במאמר זה

נגישות