סמוך על סול: פרטים חדשים על העונה השלישית

פורסמו תאריך החזרה של "סמוך על סול" אל המסך וכמה פרטי עלילה מעניינים מהעונה החדשה. מכיל ספויילרים, אז אל תגידו שלא הזהרנו

רשת הטלוויזיה האמריקאית AMC פרסמה כמה פרטי מידע חדשים על העונה השלישית של סמוך על סול, הסדרה המקדימה לשובר שורות המפורסמת.

למי שאינו מכיר, עלילת סמוך על סול מתרחשת שש שנים לפני אירועי שובר שורות ומתמקדת בג'ימי מקגייל (בוב אודנקירק), עורך הדין בעל המצפן המוסרי הגמיש שאותו אנחנו מכירים תחת הכינוי סול גודמן. סמוך על סול מתארת את המהפך של מקגייל מעורך דין כושל שומר חוק, פחות או יותר, אל הגרסה הפחות מוסרית שלו.

הפרטים פורסמו במסגרת האירוע Television Critics Association Press Tour, או בתרגום חופשי לעברית "מסיבת העיתונאים של אגודת מבקרי הטלוויזיה". הם עוסקים בעלילה ובתאריך העלייה של העונה השלישית לשידור.

המשך הידיעה עלול להכיל ספויילרים לעונה החדשה, לכן הקריאה היא על אחריותכם.

פריט המידע החשוב ביותר שאושר במהלך האירוע הוא חזרתו של גאס פרינג, ברון הסמים והאנטגוניסט הגדול ביותר של וולטר ווייט וג'סי בשובר שורות. השחקן גיאקרלו אספוזיטו יחזור לגלם את הדמות, אך לא ידוע מתי או לכמה פרקים של סמוך על סול היא תחזור. אספוזיטו סיפר כי גאס בנקודת הזמן הזו "קצת פחות מגובש ובוגר מזה שאנחנו מכירים", וש"הוא עדיין מחפש את דרכו".

עוד קו עלילה שאמור להתפתח הוא בין ג'ימי לאחיו המטורף(?) צ'אק (מייקל מקקיין), כשהאחרון הוכיח בסוף העונה הקודמת שהראשון חיבל בעבודתו ובעונה זו נראה את ההשלכות לכך, מה שיפעיל לחץ נוסף על המצפן המוסרי המתערער של ג'ימי. גם הרומן בין ג'ימי לקים (ריאה סיהורן) עתיד להיתקל בקשיים רציניים.

מוקדם יותר החודש שחררה AMC טיזר קצרצר במיוחד לקראת העונה החדשה.

סמוך על סול תחזור אל המסך ב-10 באפריל.

תגובות

במאמר זה

נגישות