מגזין המעריצים הישראלי “בועת מחשבה” משיק גיליון תשיעי

בועת מחשבה הוא מגזין דיגיטלי ומודפס ממעריצים למעריצים בתחום האנימה והמנגה, שכדאי לכם מאוד להכיר אם אתם אוהבים את תחומים אלה

אם אתם אוהבים מנגה ואנימה ומחפשים קצת תוכן ישראלי בנושאים הללו, אולי תרצו לעיין במגזין בועת מחשבה שלאחרונה הוציא לאור גיליון תשיעי במספר.

למי שאינו מכיר, בועת מחשבה הוא מגזין מעריצים חינמי שעוסק במנגה, אנימה ותרבות האוטאקו ביפן. הוא נועד עבור מעריצים אחרים של תחומים אלה, ומוגדר על ידי יוצריו בתור “פאנזין” (שילוב של מעריץ ומגזין). מדובר במגזין שמושק גם ברשת אך גם בגרסה מודפסת תמורת עלות סמלית, למקרה ואתם נמנים עם אלה שמעדיפים להחזיק עיתון פיזי ביד.

בגיליון התשיעי של בועת מחשבה תוכלו למצוא כמה כתבות מעניינות, כגון: מאמר על פוליטיקה ודת בפיינל פנטזי, ביקורת על המנגה Jojo’s Bizarre Adventures, כתבה שישית בסדרת ראיונות עם קוספלייריות מרחבי העולם, התייחסות לכניסת נטפליקס ואמזון כספקי תוכן אנימה במסגרת פינת “הכה את האוטאקו” (על משקל “הכה את המומחה”) ועוד.

את הגרסה הדיגיטלית של גיליון תשע ניתן לקרוא בחינם דרך האתר Calameo. גיליונות קודמים שיצאו לאור ניתן לקרוא גם דרך אותו אתר בלינק הזה. ואם אתם רוצים לעקוב אחרי עדכונים בנוגע מתי ואיפה תוכלו לקנות גיליון מודפס או לדעת כאשר הגיליון העשירי יצא לאור, אתם מוזמנים לעשות לייק לעמוד הפייסבוק של בועת מחשבה.

לסיום, נאחל למגזין בועת מחשבה הרבה בהצלחה בהמשך הדרך. מדובר ביוזמה יפה שאפשר רק לקוות שיקומו עוד כמוה בעתיד.

תגובות

במאמר זה

נגישות