הארת'סטון: הוכרזה חבילת ההרחבה החדשה The Witchwood

חבילת ההרחבה The Witchwood תציג מכניקה חדשה של קלפים זוגיים ואי-זוגיים, כמו כן שני מילות מפתח חדשות ומצב משחק בשם Monster Hunt

חברת בליזארד הכריזה על חבילת הרחבה חדשה למשחק איסוף הקלפים הפופולרי שלה, הארת'סטון. לחבילה החדשה קוראים The Witchwood והיא תשוחרר בסביבות אמצע חודש אפריל הקרוב.

המכניקה המרכזית בה תתמקד The Witchwood תהיה חבילות קלפים שעלות שימוש המנה שלהן היא זוגית או אי זוגית. כלומר, קלפים מסויימים יוציאו לפועל את הפעולה המפורטת עליהם בתנאי שכל החבילה שלכם מורכבת מקלפים בעלי עלות זוגית או אי זוגית. לדוגמה, נחשפו שני קלפים שישדרגו את ה-Hero Power של הדמות שלכם כבר בתחילת המשחק בתנאי שתעמדו בתנאים הדרושים.

Rush ו-Echo

בנוסף, The Witchwood תציג שני מילות מפתח חדשות על קלפי המיניון, הראשונה היא Rush והשניה היא Echo.

קלפים עם Rush יאפשרו למיניון לתקוף כבר באותו תור שתזמנו אותו אל הלוח בדומה ל-Charge, אך עם הבדל אחד – הוא לא יוכל לתקוף את השחקן ישירות אלא רק מיניונים אחרים שלו. הרעיון מאחורי זה הוא מצד אחד לאפשר שימוש מיידי בקלף אך מצד שני לא להיעזר בו כאמצעי לסיים את המשחק מוקדם מדי.

קלפי Echo מאפשרים לעשות בהם שימוש חוזר שוב ושוב, אבל רק בתנאי שיש לכם מספיק מנה מאחר וכל שימוש חוזר שווה בערכו לזימון מחדש של הקלף.

Monster Hunt

בדומה לפיצ'ר החדש שהכרנו לראשונה בחבילת ההרחבה הקודמת שיצאה, Kobolds & Catacombs, גם The Witchwood יציג מצב משחק דומה שנקרא Monster Hunt. הבדל מרכזי בין שני מצבי המשחק הוא שהפעם תצטרכו לבחור אחת מבין ארבע דמויות חדשות, שעוצבו במיוחד בשביל Monster Hunt.

מידע נוסף על חבילת ההרחבה החדשה ניתן למצוא, כמובן, באתר הרשמי.

תגובות

במאמר זה

נגישות