משפחת סימפסון תשדר לראשונה פרק באורך של שעה

פרק ספיישל מיוחד של משפחת סימפסון שישודר עוד שבועיים יהיה באורך של שעה ויתארח בו המדבב קיגן-מייקל קיי בתור דמות מרכזית בעלילה

בדיוק כשחשבנו שסדרת האנימציה המפורסמת משפחת סימפסון הגיעה כבר לכל הישג אפשרי, היוצרים שלה מוצאים יעד חדש לכבוש אותו. הפעם, יוצרי הסדרה מתכננים להפיק לראשונה פרק באורך של שעה.

בפרק הספיישל, שנקרא The Great Phatsby, יופיע ככוכב אורח השחקן והמדבב קיגן-מייקל קיי (ציפורים זועמות, למה דווקא הוא?). הוא ידבב דמות של זמר ג'אז נשכח בשם ג'ייזי ג'יימס שמתפרנס בהווה ממכירת נרות ריחניים. הפרק יעלה לשידור ביום ראשון עוד שבועיים, ב-15 בינואר, אז סמנו לעצמכם ביומנים.

לקראת שידור הפרק המדובר, פורסם ביוטיוב סרטון קצר של מאחורי הקלעים. בסרטון תוכלו לראות את קיגן-מייקל קיי בפעולה מול המיקרופון, כמו כן קטע קצר מתוך הפרק שבו מופיעים גם הומר ובארט סימפסון, כאשר האחרון לובש משום מה גלימת מכשף וכפפות.

קווי עלילה נוספים שיופיעו בפרק The Great Phatsby הם של עימות בין ליסה לבין הילד הכי עשיר בעיר, סמיטרס; ומארג' תפתח חנות בוטיק משלה.

לפני כמה חודשים חגגה משפחת סימפסון את שידור הפרק ה-600 שלה, ולאחרונה היו גם דיבורים תיאורטיים על הפקת סרט נוסף בכיכובה של המשפחה הצהובה המפורסמת. במקביל, רשת פוקס חידשה את הסדרה לעונה נוספת, מה שמבטיח שתגיע אל 669 פרקים ובכך תהפוך לסדרת האנימציה המתוסרטת הארוכה ביותר בטלוויזיה האמריקאית אי פעם. המחזיקה הקודמת בשיא הייתה סדרה בשם Gunsmoke, שהכילה 635 פרקים בלבד. איי קראמבה!

תגובות

במאמר זה

נגישות