"שלב הפרות הסודי" מגיע אל World of Warcraft

משחק התפקידים הותיק חוגג יום הולדת 20, וכהוקרה לכך השלב הקומי של המשחק עושה קאמבק ב-World of Warcraft. וגם: איך שאר משחקי בליזארד מציינים את האירוע

הגיימרים הזקנים שבינינו בוודאי זוכרים את "שלב הפרות הסודי" ממשחק התפקידים דיאבלו 2, מעין בדיחה שאיפשרה לשחקנים באמצעות שילוב של חפצים מסויימים לגשת אל שלב מיוחד בו השחקן צריך להילחם נגד עדר של פרות חמושות. לכבוד יום הולדת 20 של המשחק, שלב הפרות הסודי עושה קאמבק במשחק התפקידים ההמוני המפורסם World of Warcraft.

מדובר באירוע מיוחד של World of Warcraft שיהיה זמין עד ה-11 בינואר. כדי לגשת אל שלב הפרות הסודי תצטרכו לאתר Treasure Goblin באיזורים של חבילת ההרחבה האחרונה ולהביס אותו. זו משימה לא קלה מאחר והוא ינסה לברוח ברגע שתתקיפו אותו, אז מומלץ להביא חבר או שניים. אחרי שהוא יובס, יפתח פורטל אל שלב הפרות הסודי בו פרות וטאורנים יתקפו אתכם ללא הפסקה.

בדומה לשלב הפרות הסודי המקורי, גם בגרסה של World of Warcraft תמצאו בסוף השלב את "מלך הפרות", שהבסתו תעניק לשחקנים שלל בסגנון דיאבלו, כמו "גיטרת 12 המיתרים" ששימוש בה ינגן את מנגינת הנושא של New Tristram.

World of Warcraft אינו המשחק היחיד שחוגג 20 שנה לדיאבלו 2 – משחק ההמשך, דיאבלו 3, יאפשר לכם לחוות שוב את המשחק המקורי בגרסה משודרגת גרפית שתתאים לימינו; ה-Tavern Brawl השבועי של Hearthstone מוקדש הפעם כולו לדיאבלו; סטארקראפט 2 יתן לכם הזדמנות להשתמש באדון האימה בכבודו ובעצמו כיחידה בשדה הקרב; וב-Heroes of the Storm וב-Overwatch תוכלו לשים ידיכם על שדרוגים קוסמטיים ברוח המשחק.

תגובות

במאמר זה

נגישות