צפו: "המעניש" של נטפליקס בטריילר ראשון וברוטאלי

ג'ון ברנטל מרסק דברים בלי אבחנה בטריילר חדש של "המעניש", שמנסה להעביר לצופה לפחות חלק מהאווירה הקודרת שצפויה לאפיין את הסדרה

כבר זמן רב שהמעריצים מצפים לראות את המעניש גרסת נטפליקס בפעולה, ועושה רושם שההמתנה הארוכה מתחילה להשתלם – טריילר ראשון של הסדרה, שהוקרן במקור עוד בכנס קומיק קון מחודש שעבר, עלה סוף-סוף לרשת וזמין לצפייה.

אמנם הטריילר יחסית קצר ואורכו עומד על דקה אחת בלבד, אבל הוא מספיק כדי להעביר לצופה את הטון הקודר של הסדרה ואת השדים הפנימיים שרודפים את דמותו של המעניש. בטריילר רואים את הדמות הראשית, פרנק קאסל, לרוב מרסקת דברים עם פטיש בליווי קריינות רקע של ג'ון ברנטל (Jon Bernthal), שיגלם את הדמות הברוטאלית והמיוסרת.

למי שאינו מכיר את סיפור המסגרת, המעניש מבוסס על קומיקס אמריקאי בהוצאת מארוול. הוא מספר על פרנק קאסל, אדם שנלחם בפשע מחוץ לגבולות החוק ואינו בוחל באמצעים, זאת כנקמה אובססיבית על רצח משפחתו על-ידי פושעים.

את הגרסת הנוכחית של המעניש בכיכובו של ברנטל ראינו לראשונה על המסך כדמות אנטגוניסטית בעונה השניה של דרדוויל. ברנטל הצליח לכבוש את לב הצופים בהופעתו המוצלחת, ומכאן הדרך להכרזה על סדרה משלו הייתה קצרה מאוד. בתחילת השנה פורסמו בטוויטר מספר תמונות מתוך הסט, אך מאז שמר המותג על שקט יחסי.

אמנם עוד אין תאריך יציאה רשמי של המעניש בנטפליקס, אך השמועות אומרות כי חלון הזמן המדובר יהיה בסביבות עונה הסתיו הקרובה ויש כאלה שטוענים שהסדרה תעלה בנובמבר. עד אז אתם יכולים להעביר את הזמן עם העונה הראשונה של הדיפנדרס, שעלתה לנטפליקס בסוף השבוע האחרון.

תגובות

במאמר זה

נגישות