הג'וקר יקבל סרט סולו שיגולל את סיפור המקור שלו

בפרוייקט החדש לא ישתתף השחקן ג'ארד לטו, שכבר גילם את הג'וקר בסרט האחרון, ולא תאמינו איזה יוצר קולנועי דגול לוקח חלק בהפקתו

היקום הקולנועי של DC ממשיך להתפתח עם הכרזה על סרט חדש. הפעם מדובר בסרט שיגולל את סיפור המקור של הג'וקר, אחד מהאנטגוניסטים האיקוניים ביותר של באטמן. אך למרבה הפלא, זו איננה ההפתעה האמיתית שמתלווה להכרזה זו.

על פי דיווח בלעדי באתר Deadline, מי שיביים ויכתוב את התסריט של הפרוייקט יהיה טוד פיליפ (טרילוגיית בדרך לחתונה עוצרים בוגאס) ואליו יצטרף כמפיק לא אחר מאשר מרטין סקורסזה, אחד מיוצרי הקולנוע הגדולים ביותר בהיסטוריה.

נכון לרגע כתיבת שורות אלה עוד לא ידוע שמו של הסרט החדש או למתי הוא מתוכנן להגיע לאקרנים, אך כן נודע כי הוא יהיה מנותק מהסרטים האחרונים בהם הופיעה דמותו של הג'וקר. כלומר, גרסת הג'וקר של השחקן ג'ארד לטו אמנם תחזור אל המסך בסרט ההמשך של יחידת המתאבדים ובספין אוף של הארלי קווין, אך לא יהיה לו שום קשר לפרוייקט החדש. כמובן שבנקודה זו עוד מוקדם מדי לדעת מי כן ילוהק לתפקיד.

מבחינה עלילתית, נאמר כי הסיפור הרקע של הג'וקר יתרחש בעיר גות'הם של שנות השמונים. חלק מהרעיון מאחורי מיקום העלילה בשנות השמונים הוא לאפשר לסרט להיראות יותר כמו יצירה של סקורסזה, שהיה פעיל כיוצר קולנוע באותה תקופה עם הצלחות גדולות כמו השור הזועם וטקסי דרייבר.

אז האם סרט הסולו של הג'וקר יהיה התוספת שתיתן טעם ליקום הקולנועי של DC? אני מאמין שסיכוי טוב שהתשובה תהיה חיובית. בכל אופן, עם שמות גדולים כמו מרטין סקורסזה קשורים לפרוייקט, מה שבטוח הוא שהציפיות ממנו יהיו גבוהות במיוחד.

תגובות

במאמר זה

נגישות