ג'אמפר קופץ מאולמות הקולנוע אל מסכי הטלוויזיה

הוכרזה סדרה חדשה שמבוססת על אחד מסרטי הקולנוע המצליחים של שנת 2008, ג'אמפר. לפחות כוכב אחד מהסרט המקורי אמור לעשות בה קאמבק

עדיף מאוחר מאשר אף פעם? החברות Lionsgate ו-Regnecy הכריזו על שיתוף פעולה ביניהן, במסגרתו תופק סדרת טלוויזיה של ג'אמפר על בסיס הסרט שיצא לקולנוע בשנת 2008.

הידיעה, שפורסמה לראשונה באתר Deadline, מוסיפה כי אחד מכוכב הסרט המקורי, ג'יימי בל ("הדבר" מארבעה מופלאים), יקח חלק בסדרה החדשה. על אף זאת, נכון לרגע כתיבת שורות אלה עוד לא ברור האם בל יגלם את הדמות הראשית בסדרה או שרק לוהק לתפקיד אורח לפרק או שניים. או נקודה מעניינת היא שמאחורי התסריט יעמוד ג'וליאן סימפסון, אחד מהכותבים של הסדרה דוקטור הו.

יש לציין כי זאת איננה הניסיון הראשון בו מנסים להתניע את המעבר של ג'אמפר מהמסך הגדול אל המסך הקטן. כבר בשנת 2008, השנה בה יצא הסרט לאקרנים, היה ניסיון להפיק סדרה תחת מותג זה. הבמאי דאג ליימן (Doug Liman) היה אמור לביים את פרק הפיילוט עבור תכניות המנויים של יוטיוב, Youtube Red, אך בסופו של דבר הפרוייקט לא יצא אל הפועל. הפיילוט היה אמור להתחיל לגולל את עלילת הספר Impulse, השלישי מתוך ארבעת ספרי ג'אמפר שנכתבו על ידי סטיבן גואולד (Steven Gould). אולי ל-Lionsgate יהיה יותר מזל?

לצעירים יותר מביניכם שאינם מכירים את הסרט המדובר, הגרסה הקולנועית של ג'אמפר מספרת על בחור בשם דיוויד רייס (היידן קריסטן, סרטי מתקפת המשובטים ונקמת הסית' של מלחמת הכוכבים), שניחן ביכולת "לקפוץ" באופן מיידי לכל מקום אותו הוא יכול לראות. את הכוח הזה הוא ניצל לרעה כדי לשדוד בנקים ולהתעשר. כתוצאה מכך, על עקבותיו דולק רולנד (סמואל ל. ג'קסון), ששואף לצוד את כל הג'אמפרים בהם יתקל בדרכו. הסרט הכניס בזמנו לחברת פוקס סכום נאה של 222 מיליון דולר.

תגובות

במאמר זה

נגישות