הסיטקום The Good Place ימשיך לעונה שניה

אחת מההפתעות הקומיות הקטנות אך מהנות של 2016, The Good Place, תחזור לעונה שניה אחרי שעונתה הראשונה קיבלה שבחים מהקהל והמבקרים כאחד

סדרת הפנטזיה הקומית של היוצר מייקל שור, The Good Place, חודשה לעונה נוספת. כך הוכרז היום על ידי נשיאת רשת NBC, ג'ניפר סאלקה (Jennifer Salke), בה שודרה העונה הראשונה של הסיטקום המדובר.

להלן מה שהיה לנשיאת הרשת להגיד על חידוש הסדרה:

"למייק שור תמיד היה ראש יצירתי ופורה כאשר מדובר בקומדיות, אבל מה שהוא הביא לנו עם העונה הראשונה של The Good Place היה פשוט יוצא דופן. אנחנו לגמרי קצרי רוח לחכות לאן הדמויות יגיעו, תרתי משמע, בעונה השניה. תודה רבה למייק, לכותבים ולקאסט השחקנים על שהביאו לנו סדרה שאנחנו יכולים כל כך להתגאות בה".

העונה הראשונה של The Good Place סיפקה לרשת NBC נתוני רייטינג לא רעים בכלל: בכל פרק צפו בממוצע כ-6.1 מיליון צופים, כאשר בפרק סיום העונה צפו לא פחות מ-5.2 מיליון איש. הסדרה הצליחה לא רק בעיני הקהל אלא גם שובחה על ידי לא מעט מבקרים, ביניהם אתרים מכובדים כמו Variety ו-Weekly Entertainment.

עלילת The Good Place מספרת על על אלינור (קריסטין בל), שנהרגה ונשמתה הגיעה אל "המקום הטוב", מעין גרסה כלשהי של גן עדן שנראית כמו עיירה אמריקאית טיפוסית בה כולם מקבלים את כל אשר יחפוץ ליבם. אך אלינור רחוקה מלהיות נשמה טובה והיא הגיעה אל גן העדן בטעות, מה שכמובן יוצר שלל סיטואציות קומיות.

נכון לרגע כתיבת שורות אלה עוד אין תאריך לחזרתה של The Good Place אל המסך. אם אתם עדיין מתלבטים האם הסדרה הזו שווה את זמנכם, אולי הביקורת שלנו על העונה הראשונה תעזור לכם להגיע להחלטה בעניין.

תגובות

במאמר זה

נגישות