סיפור הרקע של תאנוס ייחשף בסרט "מלחמת האינסוף"

ג'וש ברולין, שמגלם בסרט את האנטגוניסט תאנוס, חושף כי תחילת הסרט תוקדש לסיפור הרקע של הדמות ומה הביא אותה למצבה בהווה. זהירות - ספויילרים!

בעוד קצת יותר מחודש יתרחש אחד מהאירועים הגדולים ביותר ביקום הקולנועי של מארוול – יציאתו לאקרנים של הנוקמים: מלחמת האינסוף, שיכיר לצופים את האנטגוניסט האולטימטיבי של העולם הזה, תאנוס. קווין פייג', נשיא אולפני מארוול, חשף כי 5 הדקות הראשונות של הסרט יציגו את סיפור הרקע של הדמות.

מכאן והלאה יהיו ספויילרים לסרט – המשך הקריאה על אחריותכם!

השחקן ג'וש ברולין, שמגלם את תאנוס בסרט, אמר כי בתחילתו נגלה כי הדמות היא מעין "הכבשה השחורה" של המשפחה וזה היה הבסיס להתפתחותו למצב בו הוא נמצא כיום. הנה מה שהיה לברולין לספר על הנושא:

"הוא שונה מהמשפחה שלו. הם כולם טיטאנים ונראים דומים זה לזה, אבל הוא נולד מעוות בצורתו. רואים איך הוא גדל כמו מעין קוואזימודו (הגיבן מהגיבן מנוטרדאם – ע.פ.) של זמנו. זו הקבלה מצויינת לתאנוס. הוא בלט בשטח. הוא היה אנומליה. ועל בסיס זה התפתחה חוסר השפיות שלו".

תאנוס היה מאז ומתמיד דמות בעלת כוח פיזי עצום, אבל ברולין ממשיך ואומר כי אף אחד מעולם לא נתן לו קרדיט על האינטילגנציה שלו, ושתאנוס הוא הדמות האינטליגנטית ביותר בסרט. אבל אולי ברולין קצת משוחד בעניין מאחר והוא בעצמו מגלם את הדמות, אז לכו תדעו עד כמה האמירה הזו אכן מדוייקת.

הנוקמים: מלחמת האינסוף יפלוש אל כדור הארץ… סליחה, אל אולמות הקולנוע בישראל ב-26 באפריל.

תגובות

במאמר זה

נגישות