חגיגות 20 שנה למשחק סטארקראפט החלו, יימשכו עד אפריל

לשחקני משחק האסטרטגיה הפופולרי סטארקראפט יש סיבה טובה למסיבה, אבל לא בהכרח רק להם אלא גם למי שבבעלותו משחקים נוספים של המפתחת בליזארד

אין ספק כי חברת בליזארד יודעת כיצד לחגוג ובגדול, ועדות לכך ניתן למצוא בחגיגות יום ההולדת למשחק האסטרטגיה המפורסם סטארקראפט, שיערכו על פני חודש שלם.

החל מה-6 בחודש מרץ ועד לשבוע הראשון של חודש אפריל, אם תשחקו באחד המשחקים של בליזארד תקבלו פרס קוסמטי שקשור אל סטארקראפט. להלן הרשימה המלאה:

ראשית כל, אם תשחקו בסטארקראפט 2 או בגרסה המחודשת של המשחק המקורי, Starcraft: Remastered, תקבלו כפרס סקין לממשק המשתמש ותמונת אווטאר בלעדית לציון אירוע חגיגי זה.

אבל גם אם מעולם לא נגעתם במשחק סטארקראפט אבל אתם כן משחקים באחד מהמשחקים האחרים של בליזארד, תוכלו להצטרף לחגיגות ולזכות בפרסים קוסמטיים כאלה ואחרים: שחקני Overwatch יקבלו סקין של הצלפית Widowmaker בצורת הדמות קריגן, ההרפתקנים של דיאבלו 3 יהנו מחיית מחמד בצורת משחתת קרב, המכורים ל-World of Warcraft יקבלו גם הם אוסף של חיות מחמד והצדעה מיוחדת החל מה-31 במרץ, וב-Heroes of the Storm תזכו באוסף של תמונות אווטאר שיעורר בכם גלי נוסטלגיה ב-27 במרץ. ולסיום, בשבוע של ה-21 במרץ המשחק Hearthstone יקדיש את מצב הברול שלו במיוחד לאירוע זה, כאשר הפרס הוא 3 חבילות קלפים של Kobolds & Catacombs.

אבל זה עוד לא הכל – ב-30 וב-31 יערך אירוע רשמי ומיוחד בנושא סטארקראפט שישודר בשידור חי בטוויץ', ואמור לסכם 20 שנים של פעילות.

תגובות

במאמר זה

נגישות