הכירו את Artifact – המשחק הראשון של וואלב מזה שנים

מייסד ונשיא חברת וואלב, גייב ניואל, הציג במסיבת עיתונאים את משחק הקלפים Artifact שאמור ככל הנראה להתחרות ב-Hearthstone של בליזארד

כבר שנים רבות שחברת וואלב (Valve) לא פיתחה שום משחק חדש והעדיפה להתמקד בפיתוח ותחזוק של החנות הוירטואלית שלה, סטים, אבל עושה רושם שזה הולך להשתנות בקרוב עם משחק חדש בשם Artifact.

המשחק הוצג ע"י מייסד ונשיא חברת Valve, גייב ניואל, במסגרת מסיבת עיתונאים שנערכה במשרדי החברה. Artifact הוא משחק קלפים אינטרנטי שמבוסס על העולם של DOTA2.

באופן טבעי יש מי שימהר לקפוץ ולהגיד ששוב וואלב ובליזארד מעתיקות אחת מהשנייה לאור היסטוריית החיכוכים שלהם סביב DOTA 2, אבל בחינה קצת יותר לעומק של העובדות מעלה כי מדובר במשחק שונה באופן מהותי מ-Hearthstone של האחרונה:

  • Artifact יהיה משחק בתשלום מלא ולא בחינם.
  • המשחק יאפשר מסחר של קלפים בין שחקנים, בניגוד ל-Hearthstone שמאפשר איסוף קלפים בלבד.
  • השחקנים יאלצו לשחק בשלוש חזיתות ("lanes") שונות בדומה לאופן המשחק ב-DOTA 2, כולל מגדלי שמירה, גיבורים שחוזרים לחיים וכ'ו.

נכון לרגע כתיבת שורות אלה עוד אין הרבה חומר ויזואלי על המשחק למעט כמה תמונות. בנוסף, עוד אין תאריך יציאה של Artifact לחנות הוירטואלית סטים, אבל כן ידוע כי כיום הוא נמצא בשלבי ניסוי של בטא סגורה.

גייב ניואל הוסיף כי יש משחקים נוספים בקנה, אך הוא לא ניצל את ההזדמנות כדי לפרט עליהם. על אף זאת, במפגשים קודמים שלו עם התקשורת הביע ניואל התעניינות גדולה בפיתוח משחקים של מציאות מדומה.

תגובות

במאמר זה

נגישות