סרט הלייב אקשן של מולאן נדחה ל-2020

מה הסיבות שעומדות מאחורי הדחייה של מולאן בשנתיים שלמות? וגם: האם נשמע בקרוב על הכרזת סרט לייב אקשן של פינוקיו? התשובות בפנים

לצד ההכרזה של דיסני על הקדמת תאריך עליית הנוקמים: מלחמת האינסוף לאקרנים ל-27 באפריל הקרוב (זהו התאריך המקורי של יציאת הסרט בישראל), שבוע לפני התאריך האמריקאי המקורי, סרט הלייב אקשן של מולאן דווקא מקבל דחייה מאסיבית של שנתיים שלמות.

במקור הוא היה מיועד לצאת בנובמבר 2018, אך כעת מולאן נדחה על-ידי בית העכבר ל-27 במרץ 2020. החדשות מגיעות כשלושה חודשים לאחר שדיסני הכריזו כי סוף סוף בחרו בשחקנית שתגלם את דמות הלוחמת האייקונית מתוך 1,000 מועמדות, והיא כוכבת-העל הזמרת-שחקנית הסינית, לויי ייפי, המוכרת גם כקריסטל לויי. תהליך הליהוק הארוך לקח כשנה והתפרש על חמש יבשות, ודיסני כבר ציפו מראש שבעקבותיו יאלצו להזיז את תאריכי ההפקה, ואת תאריכי ההפצה בהתאם.

את הסרט תביים ניקי קארו הניו-זילנדית, שזכתה לתשומת לב בעקבות סרטה לרכוב על הלווייתן מ-2003. בשנה שעברה, קארו יצאה עם דרמת המלחמה, אישתו של שומר גן-החיות, בכיכובה של ג׳סיקה צ׳סטיין, סרט שזכה לביקורות מעורבות. צמד הכותבים של הסרט הם ריק ג׳אפה (לא ג׳אפר) ואמנדה סילבר, שהין בצוות תסריטאי שני סרטי כוכב הקופים הראשונים בטרילוגיה החדשה ועולם היורה, ועתידים לכתוב את אוואטר 3.

דיסני פרשו תאריכי עליית סרטים של יותר מ-20 פרוייקטים שונים, שמגיעים עד לשנת 2023. הפרוייקטים כוללים את שיירת הסרטים של מארוול ב-4 השנים הקרובות, כמו גם שני סרטי פיקסאר חדשים וסרטי לייב אקשן נוספים.

במקביל נאמר כי פול קינג, הבמאי של שני סרטי פדינגטון האהובים, נמצא במשא ומתן מתקדם עם דיסני כדי לביים את סרט הלייב אקשן של פינוקיו. קינג ביים בעברו את סדרת קומדיית הקאלט הבריטית, מייטי בוש, ובשילוב הטון הקסום שמצא עבור פדינגטון – נראה כי דיסני שוב שמו עיניהם על האדם הנכון לתפקיד.

תגובות

במאמר זה

נגישות