קריסטן וויג לוהקה לתפקיד הנבלית הבאה של וונדר וומן

השחקנית קריסטן וויג תגלם את הדמות צ'יטה בסרט ההמשך של וונדר וומן בכיכובה של גל גדות. קראו את תגובת הנציגה הישראלית שלנו בחו"ל לליהוק

השחקנית והקומיקאית קריסטן וויג נבחרה לגלם את צ׳יטה, הנבלית המרכזית בסיקוול של וונדר וומן. כך הכריזה במאית הסרט, פאטי ג׳נקינס.

לאחר שמועות שרצו באינטרנט במשך מספר שבועות, ג׳נקינס בישרה שהליהוק הוא רשמי דרך טוויטר: ״כל כך מתרגשת לאשר את החדשות המרגשות. כן! זה נכון! אני כל כך ברת מזל לקבל בברכה את קריסטן וויג הכשרונית באופן מרעיש למשפחת וונדר וומן שלנו. אני לא יכולה לחכות לעבוד עם אחת מהמועדפות שלי. ומאוד נרגשת ממה שתכננו״. בנתיים לא ידוע רבות על אותן התכניות של ג׳נקינס, שביימה את הסרט הראשון, והפעם חוזרת גם כתסריטאית, אך נאמר כי הסיקוול מיועד להתרחש בזמן המלחמה הקרה במהלך שנות ה-80.

צ׳יטה המקורית נוצרה עוד ב-1943 תחת השם פרסיליה ריץ׳, אך נמסר כי וויג תגלם את נבלית-העל בגלגולה כד״ר ברברה אן מינרווה, שנוצרה ב-1987 על-ידי לן וויין וג׳ורג׳ פז. צ׳יטה מוכרת כאחת הנבליות האייקוניות ביותר של דיאנה AKA וונדר וומן במקור הקומיקס, והיא ארכיאולוגית שמגיעה ממשפחה עשירה, המחזיקה ביכולת להשתנות להיבריד של אישה וצ׳יטה, עם מהירות, גמישות וכוח מועצמים.

וויג ידועה בעיקר כקומיקאית אהובה מסרטים כמו מסיבת רווקות וכאחת הבוגרות הבכירות של סאטרדיי נייט לייב, אך הוכיחה גם את כישוריה הדרמטיים ב-The Skeleton Twins ואף בשנה שעברה לקחה סיכון כששחקה בסרטו מעורר המחלוקת של דארן ארונופסקי, אמא!. השחקנית גם התנסתה בסרטי פרנצ׳ייז עם מכסחות השדים של סוני, שספג ביקורות נוקשות מהקהל, הכנסות נמוכות, צנזורה בסין – ומאז סוני לא פרסמו מידע נוסף לגבי עתיד המותג. צ׳יטה יהיה תפקידה הראשון והלא-צפוי של וויג בז׳אנר גיבורי-העל.

גם כוכבת הסרט, גל גדות, הצטרפה לחגיגה בציוץ נרגש מהצטרפותה של וויג:

תגובות

במאמר זה

נגישות