צפו: טיזר לסדרת סרטים חדשה של Psycho-Pass

סדרת המד"ב הדיסטופית Psycho-Pass תחזור שנה הבאה אל המסך הקטן עם מיני-סדרה שמורכבת משלושה סרטים חדשים, כל אחד מהם עוסק בדמויות מוכרות אחרות

ערוץ הטלוויזיה היפני Fuji Film הכריז במסגרת מצגת שעוסקת בליין-אפ התכניות של הערוץ לשנת 2018 כי סדרת האנימה Psycho-Pass תקבל שלושה סרטים קצרים.

שלושת הסרטים הקצרים הללו יעלו לשידור במסגרת מיני-סדרה חדשה שתיקרא Psycho-Pass SS, או בשמה המלא Psycho-Pass Sinners of the System. הסרט הראשון בסדרה יעלה לשידור בינואר 2019.

טיזר ההכרזה מורכב ברובו מקטעים מתוך שתי העונות הראשונות של Psycho-Pass והסרט הנלווה, אבל הוא כן מספק את שמות שלושת הסרטים החדשים: הסרט הראשון נקרא Crime and Punishment ("פשע ועונש"), ויתמקד בדמויות מיקה וגינוזה; הסרט השני נקרא First Guardian ("שומר ראשון") ויעסוק בדמויות מסאוקה וסוגו; והסרט השלישי עונה לשם On the Other Side of Love and Hate ("בצידן האחר של אהבה ושנאה"), ויתמקד כולו בדמות של קוגאמי.

בלי להיכנס לספויילרים, מה שאנחנו יכולים להסיק מהטיזר הזה בין השורות הוא שמצד אחד כנראה שלא תופיע בסרטים הללו הדמות הראשית של הסדרה המקורית, הבלשית אקאנה טסונמורי; ומצד שני הסרטים אינם בהכרח המשך כרונולוגי של העלילה שאנו מכירים אלא משובצים במקומות שונים על ציר הזמן.

למי שאינו מכיר, מדובר בסדרת אנימה מד"בית דיסטופית בה אלגוריתם חוזה מי מתושבי יפן הוא פושע פוטנציאלי באמצעות מדד שנקרא Psycho-Pass. קרה והמערכת זיהתה אדם כזה, היא תשלח כוח שיטור כדי לתפוס או להרוג אותו. העלילה מתמקדת בבלשית טרייה מהאקדמיה, אקאנה טסונאורי, ובאחד הפקודים שלה, שיניה קוגאמי.

Psycho-Pass המקורית עלתה לשידור ב-2012 וכללה 22 פרקים. עונה שניה שודרה ב-2014 ושנה לאחר מכן יצא לאקרנים סרט באורך מלא של המותג. גם הסדרה וגם הסרט דובבו לאנגלית על ידי שירות הסטרימינג האמריקאי Funimation.

אגב, המלצנו בעבר על הסדרה הזו ועל סדרות אחרות במסגרת הכתבה שלנו על אנימות מומלצות למתחילים.

תגובות

במאמר זה

נגישות