יוצר נארוטו יתחיל בקרוב להוציא לאור סדרת מנגה חדשה

עורך המגזין היפני המפורסם, שונן ג'אמפ, הכריז כי יוצר נארוטו, מאסאשי קישימוטו, יוציא לאור מנגה חדשה עם עלילה של מדע בדיוני

מאסאשי קישימוטו, היוצר של אחת מסדרות המנגה והאנימה המפורסמות ביותר בעשור האחרון, נארוטו, עתיד להוציא לאור סדרת מנגה חדשה לחלוטין.

דברים אלה נאמרו על ידי הירויוקי מאקאנו (Hiroyuki Nakano), העורך הראשי של מגזין המנגה היפני המפורסם שונן ג'אמפ (Shounen Jump), במסגרת ישיבה של המגזין שעסקה בפרויקטים חדשים והתקיימה בשבוע שעבר.

נכון לרגע כתיבת שורות אלה רוב הפרטים נשמרים בחשאיות, אבל ישנן שתי עובדות שכן פורסמו: הראשונה היא שמדובר בסדרת מדע בדיוני, והשניה היא שזו אכן מנגה לטווח ארוך ולא משהו חד פעמי כמו Mario, ניסיון של היוצר ליצור עלילה שעוסקת במלחמה מחרתית בין משפחות פשע.

המנגה של נארוטו פורסמה במגזין שונן ג'אמפ במשך 15 שנה ברצף והגיעה אל סיומה בנובמבר 2014. לאחר מכן שימש ככותב של כמה סדרות מנגה קצרות וסרט אחד באורך מלא שהמשיכו את העלילה. בנוסף, אחד מעוזריו של קישימוטו, מיקיה איקמוטו (Mikie Ikemoto) קיבל אישור להמשיך את המנגה באופן רשמי ולהתמקד בדור נינג'ות חדש, אבל על טיבה אפשר להתווכח.

אם התחבאתם מתחת לסלע בעשור וחצי האחרונים, נספר בקצרה כי עלילת נארוטו עוסקת בעולם של נינג'ות. הדמות הראשית היא יתום בשם נארוטו, שרוב אוכלוסיית הכפר בו הוא גר מתייחסת אליו כמצורע בגלל העבר שלו, אליו נארוטו עצמו אינו מודע. בתור סוג של דווקא הוא חולם להיות ה"הוקאגה", השליט והנינג'ה הכי חזקה בכפר כדי שהתושבים יכירו בו. נארוטו התבלטה לאורך השנים בזכות, בין היתר, המסרים האנטי-מלחמתיים שהעבירה לקוראים.

בינתיים, לנו רק נותר לקוות שנקבל פרטים נוספים בנושא בקרוב ושהמנגה החדשה של מאסאשי קישימוטו אכן תצליח.

תגובות

במאמר זה

נגישות