גוגל ונינטנדו חוגגות יחדיו את "יום מריו" בדרך מקורית

גוגל ונינטנדו מציינות את היום הרשמי של סופר מריו, ה-10 במרץ, עם פיצ'ר קטן וחמוד שיהיה זמין למכשירים חכמים לאורך כל השבוע הנוכחי

יכול להיות שכבר שמתם לב לזה במקרה, אבל גוגל ונינטנדו החליטו לשתף פעולה ולחגוג יחד את "יום מריו" שחל ב-10 במרץ עם רעיון מקורי.

כיצד שיתוף הפעולה בא לידי ביטוי? פשוט מאוד – קודם כל, כאשר תיכנסו לאפליקציית המפות של גוגל דרך מכשיר חכם שנושא את מערכת ההפעלה אנדרואיד או iOS, הפעילו כרגיל את הפונקציה של קבלת הוראות נהיגה אל יעד. השוני הוא שהפעם תופיע בצד קוביה מוכרת עם סימן שאלה עליה. לחיצה על הקוביה תפעיל את המצב החדש, Mario Time. במצב זה תראו שלפתע על המסלול הכחול במפה נוסע מריו קטן במכונית קארטינג אל היעד שלכם, מה שבוודאי יעניק קצת אושר למעריצי השרברב האיטלקי המפורסם.

"רק זכרו לנהוג בזהירות על הכביש", נכתב בבלוג של גוגל. "איננו מעודדים זריקה של בננות או שריונות צבים אדומים על נהגים אחרים בחיים האמיתיים!".

התאריך ליום מריו, ה-10 במרץ, נבחר בגלל שכתיבת השם של הדמות בכתב 1337 בו מחליפים חלק מהאותיות באנגלית במספרים יוצא MAR10. אמנם היום הרשמי כבר נמצא מאחורינו, אבל הפיצ'ר הקטן והחמוד של גוגל ונינטנדו במפות יהיה זמין לאורך כל השבוע הנוכחי.

במקביל, נינטנדו מציינת את יום מריו גם בצורה קצת יותר חומרית בדמות של 50 אחוז הנחה על רכישת המשחק Super Mario Run למכשירים חכמים תומכי אנדרואיד ו-iOS. ההנחה תהיה בתוקף עד ה-25 במרץ.

תגובות

במאמר זה

נגישות