המשחק Terraria חצה את קו 20 מיליון העותקים

אחת הסיבות לכך שמשחק ההרפתקה הדו-מימדי Terraria מכר במצטבר מעל ל-20 מיליון עותקים נעוצה בהתרחבות אל פלטפורמות חדשות שהנגישו אותו לקהלים נוספים

משחק ההרפתקאות הדו-מימדי Terraria יכול לרשום לעצמו הישג חדש אחרי שהצליח לאחרונה למכור מעל ל-20 מיליון עותקים.

ההודעה על ההישג המדובר פורסמה בפורום הרשמי של Terraria. המפתחת של המשחק, Re-Logic, ניצלה את ההזדמנות כדי להודות למעריצים ושיתפה אותם במספר פרטי טריוויה שכנראה ידברו בעיקר רק אל המשוגעים לדבר.

Terraria אינו משחק חדש בשוק. למען האמת, הוא קיים עוד ממאי 2011. אבל ב-18 החודשים האחרונים חלה קפיצה משמעותית במכירות שלו כאשר בתקופה זו הוא הצליח למכור כ-8.5 מיליון עותקים. העלייה במכירות התאפשרה מאחר והמשחק התרחב לפלטפורמות נוספות. כיום ניתן לרכוש אותו לקונסולות Xbox 360, Xbox One, PS4, PS3, 3DS, Wii U וכמו כן גם למכשירים ניידים מבוססי אנדרואיד, Windows Phone, Amazon Mobile, מערכות הפעלה של אפל ולינוקס. עובדה זו אומרת שהמשחק זמין לכמעט כל קונסולה או מערכת הפעלה שקיימת כיום בשוק, מה שעוזר מאוד להנגיש אותו לקהלים שונים.

גורם נוסף שעזר בעידוד המכירות הוא הוספת תוכן בתדירות קבועה למשחק: אם בתחילת הדרך Terraria כלל רק 250 חפצים, שש דמויות, 20 אויבים ושלושה בוסים, כיום הוא מורכב מ-3,800 חפצים, 25 דמויות, 350 אויבים ו-16 בוסים. או לפחות אלה המספרים בגרסה של המשחק למחשב כפי שפורסם בהודעה הרשמית.

לסיום, נאמר גם כי העדכון הגדול הבא של המשחק שישדרג אותו לגרסה 1.3 "נמצא ממש מעבר לפינה", אך לא פורט מעבר לכך.

תגובות

במאמר זה

נגישות