המגעים עם מאט ריבס על בימוי הסרט של באטמן התפוצצו

הסרט החדש של באטמן ממשיך להסתבך אחרי שהמגעים עם הבמאי שאמור להחליף את בן אפלק הגיעו למבוי סתום. השם הגדול הבא ברשימה של וורנר: רידלי סקוט

היקום הקולנועי של DC הופך יותר ויותר לכאב ראש עבור אולפני וורנר ברוס – אחרי שבן אפלק פרש מתפקיד הבמאי של הבאטמן, סרט הסולו של הדמות האייקונית, עכשיו גם המגעים עם מי שהיה אמור להחליפו, הבמאי מאט ריבס, עלו על שרטון.

הידיעה על קריסת המשא ומתן בין שני הצדדים פורסמה במהלך סוף השבוע האחרון באתר Hollywood Reporter. לא נמסר מה הביא את המגעים למבוי סתום, בין אם מדובר בעניינים כספיים או בבעיות הקשורות ללוח הזמנים הצפוף של ריבס, שעובד בימים אלה על שלבי הפוסט-הפקה של כוכב הקופים: המלחמה. מאולפני וורנר ברוס נשמעה האמירה האופטימית, אך אולי קצת נאיבית, שיש סיכוי שהמגעים יחודשו "אחרי ששני הצדדים ירגעו".

מקורות בתעשייה טוענים כי השם הגדול הבא אליו וורנר ברוס מתכננים לפנות הוא רידלי סקוט, הבמאי של הסרטים הנוסע השמיני הראשון, בלאק הוק דאון ולהציל את מארק וואטני. כמובן שזה תלוי בשאלה האם המגעים מול ריבס יחודשו או לא.

בסוף חודש ינואר האחרון הכריז בן אפלק, שמגלם את דמותו של באטמן, כי הוא פורש מתפקיד הבמאי של הסרט כדי להתרכז במשחק בלבד מאחר ולדבריו מידת האחריות "גדולה מדי בשביל אדם אחד". זו הסיבה לכך שוורנר ברוס חיפשו במאי שיחליף אותו ופנו אל מאט ריבס. מספר שבועות לאחר מכן עלו ברשת שמועות עקשניות כי בן אפלק מעוניין לפרוש מהסרט לחלוטין, שמועות שאם יתבררו כנכונות עלולות להכניס את הפרוייקט כולו לסחרור שלא ברור כיצד הוא יחלץ ממנו.

תגובות

במאמר זה

נגישות