כרך חמישי של Sword Art Online: Progressive יצא ב-2018

האתחול של המנגה הפופולרית, Sword Art Online: Progressive, עתיד לצאת לאור בארץ השמש העולה מתישהו במהלך חודש פברואר של שנה הבאה

אם אתם נמנים עם אוהבי סדרת המנגה Sword Art Online: Progressive, בוודאי תשמחו לשמוע שהכרך החמישי בסדרה עתיד לצאת לאור ביפן עוד בערך חודשיים, בפברואר 2018.

את הבשורה הפיץ חשבון טוויטר של מעריצים בשם SAO WIKIA, אשר מצטט את הציוץ של העמוד הרשמי.

למי שאינו מכיר, Sword Art Online היא אחת מהסדרות הפופולריות ביותר ביפן בשנים האחרונות. היא מעין גרסה יפנית של טרון, בה קבוצה גדולה של אנשים נתקעו בתוך משחק של מציאות מדומה. הדרך היחידה לחזור אל העולם האמיתי היא לגמור את המשחק, כאשר מוות במשחק עצמו משמעותו מוות פיזי במציאות. העלילה מתמקדת בגיימר בשם קיריטו, שמנסה לשרוד את העולם הוירטואלי הזה. Sword Art Online: Progressive היא אתחול של המנגה המקורית, אשר מתמקדת בצורה מפורטת יותר בסאגה של Aincard כאשר כל כרך מסכם קומה אחת מתוך 100 הקומות מהן מורכב המשחק.

בנושא אחר, לא מזמן הוכרז כי עונה שלישית לסדרת האנימה של Sword Art Online המקורית עתידה לעלות לשידור. ההכרזה הרשמית, שהתקיימה באוקטובר האחרון, רק סיפקה את השם של העונה השלישית – Sword Art Online Alicization – וטיזר קצרצר שמראה כי דמויות חדשות עתידות להצטרף לסדרה.

תגובות

במאמר זה

נגישות