רשמי: סופרמן חוזר לסרט המשך של “איש הפלדה”

וורנר ברוס ודיסי הכריזו רשמית על סרט סולו של סופרמן שימשיך את "איש הפלדה" מ-2013. לא ידוע האם זאק סניידר יחזור לביים אותו

עושה רושם שהביקורות השליליות על יחידת המתאבדים אינן מערערות את שיווי משקלה של דיסי והיא כבר עם הפנים אל היעד הבא של היקום הקולנועי שלה – סרט ההמשך של סופרמן, איש הפלדה 2.

לפי דיווח באתר The Wrap, החברות וורנר ברוס ודיסי יצאו בהכרזה רשמית כי העבודה על סרט הסולו הבא של סופרמן החלה, והוא ימשיך את הסרט המקורי של זאק סניידר מ-2013. הדיווח מוסיף כי דיסי מודעים לכך שהמעריצים אינם מרוצים מההופעה הקולנועית הקודמת של סופרמן, וחשוב להם הפעם להציג את הדמות המרכזית הזו בצורה הטובה ביותר.

נכון לרגע כתיבת שורות אלה אין לנו מידע נוסף על הסרט, לא מבחינת עלילה ולא מבחינת תאריך יציאה משוער לאקרנים. אמנם וורנר ברוס שריינה בעבר את התאריכים 5 באוקטובר 2018 ו-1 בנובמבר 2019, אבל אין שום ערובה שאיש הפלדה 2 יהיה מוכן עד אז. השערה אחת שאנחנו כן מרשים לעצמנו להעלות היא שסופרמן יגולם על ידי הנרי קאביל, שגילם כבר את הדמות בבאטמן נגד סופרמן ועתיד לעשות זאת שוב בסרט ליגת הצדק.

עושה רושם כי דיסי אינה משאירה רגע דל בלוח הזמנים שלה – ביוני 2017 גל גדות תחזור למסך הגדול בסרט סולו ראשון של וונדר וומן. ארבעה חודשים לאחר מכן יגיע לקולנוע ליגת הצדק, הסרט שיאחד בין גיבורי-העל העיקריים של דיסי – הפלאש, וונדר וומן, אקווהמן, סייבורג, באטמן וסופרמן.

תגובות

במאמר זה

נגישות