הקהל מצביע ברגליים: יחידת המתאבדים מתרסק בקופות

ההתרסקות הבלתי נמנעת של יחידת המתאבדים בקופות החלה לתת את אותותיה בארה"ב, שם הוא סובל מצניחה של עשרות אחוזים בהכנסות. ומי מאיים להדיח אותו מראש הטבלה?

אם חשבתם שרק למבקרים יש בעיה עם יחידת המתאבדים, הנה ההוכחה שלכם שלפחות רוב הקהל מסכים עם הביקורות השליליות הרבות שספג – סיכום השבוע השני של הסרט מצביע על ירידה חדה בהכנסות. על אף זאת, הוא עדיין מחזיק בציפורניו את המקום הראשון בטבלה.

יחידת המתאבדים הכניס בסוף השבוע השני שלו באולמות הקולנוע בארצות הברית סכום מוערך של 43.7 מיליון דולר בלבד, צניחה של 67 אחוזים לעומת השבוע הקודם. במלים אחרות, הסרט איבד שני שליש מגובה הכנסותיו המקורי תוך זמן קצר מאוד בהשוואה לסופ"ש הבכורה שלו. בסך הכל הסרט הכניס במצטבר עד כה 228 מיליון דולר בארה"ב ו-465 מיליון ברחבי העולם. עושה רושם שיחידת המתאבדים סובל מתסמינים זהים לאלה של באטמן נגד סופרמן: שחר הצדק – הכנסות מרשימות בשבוע הראשון להקרנתו, ביקורות קטלניות של המבקרים והקהל ואז התרסקות כואבת בקופות.

עיקר הביקורות השליליות נגד הסרט מעלות טענות קשות על היותו שטחי מאוד ובעל עריכה מבלבלת. חלק מהמבקרים לא בחלו במלים על מנת לתאר עד כמה הוא רחוק מלענות על הצפיות שתלו בו. ממוצע ציוני הביקורות של יחידת המתאבדים עומד על 40 בלתי מחמיא באתר MetaCritic ועל 26 מביך ב-Rotten Tomatoes. גם הביקורת שלנו על הסרט הביעה תרעומת רבה על התוצאה המאכזבת.

מי שמאיים להדיח את יחידת המתאבדים ממה שנראה כשלטון קצר המועד בראש טבלת הסרטים המכניסים ביותר הוא מסיבת נקניקיות, סרט האנימציה המטורף בדירוג R (למבוגרים או בהשגחתם) של סת' רוגן שעוסק בשאלה מה אם לאוכל שלנו הייתה מודעות עצמית סטייל צעצוע של סיפור של דיסני. הסרט הכניס בסוף השבוע הראשון שלו בארצות הברית סכום מוערך 34 מיליון דולר. לחצו כאן כדי לקרוא מה חשבנו על הסרט.

תגובות

במאמר זה

נגישות