צפו: Batman Arkham VR – להיות כמעט כמו באטמן

טכנולוגיית המציאות המדומה מסתמנת בתור הטרנד הגדול הבא של תעשיית המשחקים, ואם יש לכם ספק אז באטמן בכבודו ובעצמו יוכיח לכם אחרת

יש שני דברים שבוודאות מרתקים אנשים – הראשון הוא תחום המציאות המדומה שצובר תאוצה בשנים האחרונות והשני הוא גיבור-העל באטמן. אז מה קורה כשמשלבים בין השניים? התוצאה היא Batman Arkham VR, משחק מציאות מדומה שמאפשר לשחקן לגלם את באטמן.

חברת וורנר ברוס העלתה ליוטיוב סרטון שצולם במהלך כנס קומיק-קון, שנערך השנה בסן-דייגו ובו כ-500 מבקרים באירוע התנסו ב-Batman Arkham VR. התגובות שלהם לחוויה היו בעיקר של התרגשות, שמחה ותדהמה.

"כשאתה שם את המסיכה מופיעה מראה", מספר אחד המרואיינים בסרטון. "אתה מסתכל במראה ורואה שהפרצוף שלך הוא של באטמן. זה הרגע שבאמת הכי מרגישים את זה".

"האפשרות להסתכל לכל עבר", מספר מרואיין אחר, "ולהשתמש בגאדג'טים השונים שלו מעניקה את התחושה שאתה באמת באטמן".

Batman Arkham VR הוא המשחק הראשון בהיסטוריה שזכה בפרס משחק המציאות המדומה הטוב ביותר בכנס E3, קטגוריה חדשה לחלוטין שהוכנסה באופן רשמי החל מהשנה לאור ההתפתחויות בתחום זה. הוא נמצא בפיתוח על ידי Rocksteady Studios, אותו אולפן שהפיק את טרילוגיית משחקי Batman Arkham המצליחה לקונסולות פלייסטיישן 4, אקס בוקס 1 ולמחשב. המשחק צפוי להופיע גם בתערוכת המשחקים גיימסקום, שתפתח את שעריה מחר ותסתיים ביום ראשון של שבוע הבא.

Batman Arkham VR יהיה זמין באופן בלעדי לבעלי Playstation VR החל מחודש אוקטובר הקרוב. עד אז, אתם מוזמנים לצפות בסרטון מטה ולהבין על מה כל המהומה.

תגובות

במאמר זה

נגישות