ספריית המשחקים של Steam תעבור שיפוץ, כך היא תיראה

ספריית המשחקים המשודרגת של Steam תכלול אחרי השיפוץ מספר פיצ'רים חדשים כמו עמוד בית בספרייה של כל משתמש ומערכת לציון אירועים

חברת המשחקים Valve החליטה לעשות מספר שיפוצים רציניים ב-Steam, ספציפית בחלק שמפרט על ספריית המשחקים של כל משתמש. השינויים נחשפו במסגרת ועידת 2019 Game Developers Conference ע"י אלדן קרול (Alden Kroll), שאחראי על ממשק המשתמש של Steam.

על פי הדברים שנאמרו, בקרוב לכל משתמש יהיה מעין עמוד בית בספרייה שלו. עמוד הבית הזה יציג בצורה בולטת את המשחקים בהם שיחק לאחרונה כדי לאפשר גישה מהירה של המשתמש אליהם. בנוסף, עמוד הבית יבליט בצורה ברורה יותר כאשר חברים שלכם משחקים במשחק שברשותכם ברגע נתון.

Photo by Valve

ואם כבר הזכרנו חברים, פיצ'ר חדש יאפשר לכם בקלות לצפות ברשימת המשחקים המלאה שלהם. עד כה יכולנו רק לראות לאילו חברים יש משחקים משותפים למשתמש או להסתכל בפרופיל שלהם כדי לראות במה הם שיחקו לאחרונה. גם הדפים של המשחקים עצמם יעברו שיפוץ, כאשר הרעיון המרכזי הוא לשים דגש על תוכן להורדה, פעילויות ועדכונים שרלוונטיים לכל כותר.

פיצ'ר אחר ש-Valve מפתחת במקביל עוסק באירועים. הוא נועד כדי שמשתמש יוכל לסמן לעצמו ביומן מתי מתרחשים אירועים שמעניינים אותו, לדוגמה יציאה של משחק חדש או טורניר, ולקבל עליהם תזכורת בתוך המערכת, במייל או בהודעת SMS. בנוסף, תוכלו אפילו לסנכרן את האירועים האלה ללוח שנה חיצוני כמו זה של גוגל.

גרסת בטא של הספרייה המשודרגת אמורה לעלות לאוויר במהלך עונת הקיץ הקרובה, בעוד פיצ'ר האירועים עשוי לעלות לפני כן.

 

תגובות

במאמר זה

נגישות