גולום מ”שר הטבעות” מקבל משחק הרפתקה משלו

במשחק הרפתקה זה השחקן יגלם את גולום בתקופה של לפני אירועי שר הטבעות ויצטרך לבחור לאיזה משני הקולות שבראשו להקשיב בעת קונפליקט

גולום

משחקי מחשב שמבוססים על עולם הפנטזיה המרתק של שר הטבעות הם כבר מזמן לא משהו חדש בנוף, אבל זו הפעם הראשונה שאנו שומעים על משחק שמתרכז באופן מוחלט בדמות משנית-אך-חשובה מאוד בעלילה – גולום, אולי הדמות האובססיבית ביותר כלפי הטבעת האחת.

המשחק החדש, שנמצא בימים אלה תחת פיתוח של חברה גרמנית בשם Daedalic Entertainment, נקרא בפשטות Lord of the Rings: Gollum והוא אמור להיות משחק הרפתקה מבוסס עלילה והחלטות של השחקן בדומה ל-The Walking Dead של Telltale או סדרת Life is Strange.

בראיון שפורסם באתר PCGamer חושף מנכ”ל החברה, קרסטן פיצ’טלמן (Carsten Fichtelmann), מספר פרטים ראשוניים על המשחק המדובר.

עלילת המשחק תתמקד בהתפתחות הדמות של גולום בתקופת הזמן בין הרגע שהשיג את הטבעת ועד לאירועי שר הטבעות, לא כולל. פיצ’ר מרכזי של המשחק יהיה קבלת החלטות בין שני הקולות שמתחרים על שליטה: אחד של סמיגול, שמנסה לשמור על טוב לב ואנושיות; והשני של פיצול האישיות שלו, גולום, שכל מה שמעניין אותו הוא לשמור על הטבעת אצלו ולהרוס כל דבר שעלול לאיים על כך.

הנה מה שהיה למנכ”ל להגיד בנושא:

“אנחנו כבר יודעים אילו מקומות מפורסמים בארץ התיכונה אנחנו נראה במשחק. אנחנו מתרכזים בדמות של גולום ואנו מספרים את סיפורו לפני מה שקורה לו בספרים. אנחנו בהחלט נראה פה תוכן חדש”.

 

יש לציין כי Daedalic רכשו את הזכויות על התוכן מהספרים, אך לא מסדרת הסרטים של פיטר ג’קסון. המשמעות היא שהשחקן אנדי סירקיס לא יהיה מעורב בפרויקט ולכן נראה במשחק גרסה שונה של הדמות מאחר והיא תגולם ע”י מישהו אחר.

ידיעה אחרת בנושא, גם היא מהאתר PCGamer, מוסיפה שהמשחק ישתמש במנוע הגרפי של Unreal והוא אינו צפוי לצאת לחנויות לפני שנת 2021.

 

תגובות

במאמר זה

נגישות