ההנחות והמבצעים של סטים לחג ליל כל הקדושים

חג התחפושות המפחידות ליל כל הקדושים אינו מורגש בישראל, אבל החנות הוירטואלית סטים מציעה מבצעים והנחות שבהחלט יפחידו את חשבון הבנק שלכם

אמנם אצלנו בארץ לא ממש מרגישים את ליל כל הקדושים, הגרסה הנוצרית לפורים עם דגש על אלמנט של פחד ואימה, אבל זה אינו אומר שאנחנו לא יכולים להנות ממנו – החנות הוירטואלית סטים מציעה שלל הנחות ומבצעים על משחקי אימה למיניהם לכבוד החג.

הגיימרים הכבדים שבינינו יכולים לשים את ידיהם על משחקי הזומבים Resident Evil 6 ו-Resident Evil 5 במחיר של בערך 7 דולרים לכל אחד מהם, כמו כן את Dead Space הראשון והשני תמורת לא יותר מ-5 דולרים; אם אתם יותר בקטע של משחקי אינדי תוכלו לרכוש את Don't Starve בפחות מארבע דולרים, את המשחקים של המתים המהלכים בשישה דולרים ואת Amnesia בחמישה דולרים; ואם אתם חושבים שיותר כיף לפחד יחד מאשר לבד, יש 50 אחוז הנחה על Dead Rising 3 ו-33 אחוז הנחה על Killing Floor 2.

אך כל המשחקים שצויינו מעלה מהווים רק את קצה המזלג. לרשימת ההנחות והמבצעים המלאה אתם מוזמנים לבדוק את העמוד המיוחד של סטים לכבוד החג. שימוב לב שכל המבצעים וההנחות תקפים רק עד ה-1 בנובמבר, כלומר יום שלישי הקרוב, אז תיאלצו להחליט בזריזות כיצד לנצל אותם בצורה מיטבית. ועוד חומר למחשבה: בסוף דצמבר עם בוא תקופת החגים הנוצרית יגיע גל מבצעים נוסף כמדי שנה, אז תנסו לא לרוקן את חשבון הבנק שלכם כבר עכשיו כדי שתוכלו להנות גם ממנו.

 

תגובות

במאמר זה

נגישות