האם עלילת העונה השביעית של משחקי הכס דלפה לרשת?

בפוסט בפורום של Reddit פורסם מה שנראה כדליפה של עלילת העונה השביעית של משחקי הכס. עוד לא התקבל אישור רשמי שהפרטים נכונים. הידיעה עצמה נטולת ספויילרים

כס הברזל, משחקי הכס

בכל פאנדום, לא משנה באיזה נושא מדובר, מעריצים מתחלקים לשני קטבים קיצוניים – מצד אחד אלה שאוהבים לחפש ולהפיץ ספויילרים ומצד שני כל מי שמעדיף לחיות במערה מאשר להיחשף לסיכוי שיהרסו לו את הסרט או הסדרה האהובים עליו. את הבעיה הזו מרגישים הכי חזק במקרה של משחקי הכס, ברמה שאנשים נכנסים לחרדה מספויילרים. אז לצערכם או לשמחתכם, תלוי באיזה צד של המפה אתם נמצאים בסוגיית הספויילרים, עושה רושם שפרטי עלילת העונה השביעית של משחקי הכס דלפו לרשת.

פרטי העלילה המודלפים פורסמו במקור בפוסט שעלה בסוף השבוע ב-Free Folk, אחד מהפורומים הרבים של האתר Reddit. נכון לרגע כתיבת שורות אלה הפוסט המדובר כנראה נמחק מהפורום, אבל גולשים זריזים הספיקו להעתיק את תוכנו לפני כן.

מפאת רגישות העניין לא תמצאו אצלנו את הספויילרים, אך מי שמעוניין להרוס לעצמו בפוטנציה את העונה השביעית של משחקי הכס מוזמן לעשות זאת דרך האתר ComicBook.com, שמציג גרסה מתומצתת של העלילה. קחו בחשבון שלא התקבל שום אישור רשמי לכך שהפרטים הללו אכן נכונים, אז יכול להיות שמדובר בסך הכל במתיחת רשת מעצבנת במיוחד.

העונה השביעית של משחקי הכס תעלה לשידור ב-25 ביוני, זאת לאחר שנדחתה בעקבות מזג אוויר בעייתי בחלק מהלוקיישנים בהם היא צולמה. בנוסף, העונה החדשה תהיה קצרה באופן משמעותי ותכיל רק שבעה פרקים במקום עשרה כפי שאנחנו רגילים עד כה מהעונות הקודמות של הסדרה.

תגובות

במאמר זה

נגישות