מהר לפני שיגמר: החלו מבצעי בלאק פריידי של סטים

הזעקות מהכיס שלכם אינן כי הנייד נדלק בטעות על סרט אימה, אלא מכרטיס האשראי שלכם שמנסה לנוס על חייו אחרי ששמע על עונת המבצעים של סטים לקראת בלאק פריידי

בלאק פריידי ("יום שישי השחור"), שידוע לשמצה בגלל המבצעים הרבים שלו שעושים לכולנו חור בכיס, החל בחנות המשחקים הוירטואלית סטים ואיתו שלל ההנחות המפתות.

המבצעים של סטים יהיו בתוקף עד יום שלישי הקרוב, ה-29 בנובמבר. ממבט מהיר ראינו שמדובר בהנחות יפות שיכולות להגיע עד לשבעים אחוזים, אז אם יש לכם קצת כסף מיותר וחשק למשחק חדש מומלץ שתעברו על המבצעים לפני שיגמרו.

הנה כמה מבצעים מעניינים של בלאק פריידי שליקטנו עבורכם על קצה המזלג:

  • בין 50 ל-70 אחוז הנחה על כל מותג GTA, החל מ-GTA 3 המוכר והטוב מ-2008 ועד ל-GTA 5 העדכני.
  • בין 60 ל-75 אחוז הנחה על כל משחקי באטמן, בין אם הרציניים כמו Batman: Arkham Asylum ובין אם הקלילים יותר בסגנון LEGO Batman.
  • לחובבי משחקי הפעולה ממבט ראשון מחכות הנחות מפליגות של בין 50 ל-75 אחוז על כל משחקי המותג Far Cry.
  • רוצים לנהל את העולם כאוות נפשכם? סדרת Civilization זמינה לרכישה עם 10 אחוז הנחה על Civilization 5 ועם הנחות נדיבות על כל המשחקים הקודמים בסדרה.
  • האוטאקואים שמסתתרים ביניכם יכולים לשמוח: המשחק של Attack on Titan קיבל 40 אחוז הנחה וכל משחקי נארוטו למיניהם נהנים מהנחה של 75 אחוזים.
  • אם אתם יותר בקטע של משחקי אינדי, גם לכם יש לסטים מה להציע – 90 הנחה על Chivalry Medieval Warfare, ומניסיון אישי הוא בהחלט שווה את השניים וחצי דולרים שהוא עולה כרגע.

ההנחות מתעדכנות כל הזמן ורשימת ההנחות ארוכה יותר ממה שהיריעה יכולה להכיל, אז מומלץ לעקוב אחרי העמוד הראשי באתר של סטים.

תגובות

במאמר זה

נגישות