תמונה חדשה של גל גדות מסט הצילומים של וונדר וומן

צילום שעלה אל חשבון הטוויטר של אחד מהקולגות לסט הצילומים של וונדר וומן, השחקן סעיד טגמאוי, מראה את גל גדות עם התלבושת התקופתית איתה היא תופיע בסרט

גל גדות ממשיכה לעבוד במלוא המרץ על הסרט של וונדר וומן בכיכובה, ולאחרונה התפרסמה תמונה חדשה שלה מהצילומים יחד עם אחד מהקולגות שלה על הסט.

התמונה המדוברת פורסמה על ידי השחקן הצרפתי-אמריקאי סעיד טגמאוי (Said Taghmaoui). בתמונה רואים את סעיד ואת גל גדות יחד עם התלבושות התקופתיות שלהם, כי כאמור עלילת הסרט מתגוללת בתחילת המאה העשרים. לצערינו, השחקן לא הוסיף מידע טקסטואלי כלשהו לתמונה.

gal-gadot
גל גדות לצד סעיד (Photo: Said Taghmaoui, Twitter)

עלילת הסרט מתרכזת בנסיכת האמזונות דיאנה, לפני שהיא המציאה את זהותה מחדש בתור וונדר וומן. יום אחד טייס אמריקאי נסחף לחופי האי המבודד עליה דיאנה והאמזונות חיות. אחרי שהיא שומעת ממנו שהעולם נמצא במלחמה, היא עוזבת איתו את האי שהיה כל עולמה, משוכנעת שביכולתה לעצור את האיום.

בימים אלה וונדר וומן נמצא בשלב של צילומי השלמה. שמועות טענו כי צילומי ההשלמה נועדו כדי לתקן טעויות בסרט אחרי שעובד בחברת וורנר ברוס פרסם מכתב פתוח לפיו הסרט הוא "בלאגן" אחד גדול, אבל בתחילת החודש מנכ"ל החברה, קווין טסוג'יהארה (Kevin Tsujihara), הכחיש ואמר שיש לו ביטחון ביקום הסינמטי של DC. אל ההכחשה הצטרפה הבמאית של הסרט, פאטי ג'נקינס, כשפרסמה מכתב פתוח משלה בו כינתה את הטענות הללו "בולשיט".

הטריילר הראשון של וונדר וומן הוקרן לראשונה בכנס קומיק-קון האחרון. למי שאיכשהו פספס, צירפנו אותו בהמשך הידיעה. וגם כי אנחנו אוהבים לראות ישראלים מצליחים במגרש של הגדולים מעבר לים.

וונדר וומן עתיד להגיע לקולנוע בשני ביוני, 2017.

תגובות

במאמר זה

נגישות