בדיחה מגלקסיה רחוקה-רחוקה: מלחמת הכוכבים יקבל פארודיה סטייל "מת לצעוק"

צמד היוצרים שעומד מאחורי סרטי הפארודיה שצחקו על "צעקה" מניחים את הכוונת שלהם על הקאמבק של מותג המד"ב המפורסם. צפי להקרנה ראשונה: לא לפני 2018

כנראה שהקאמבק המוצלח של מלחמת הכוכבים לתודעה הציבורית הולך לקבל תפנית בלתי צפויה – יוצרי סדרת סרטי הפארודיה מת לצעוק, ג'ייסון פריידברג ואהרון סלטזר, הכריזו על הפקת פארודיה חדשה שתוקדש כולה למותג המד"ב המפורסם.

לפי הידיעה באתר Movie Web, שני היוצרים יכתבו ויביימו את הפארודיה החדשה, שהוכרזה היום על ידי מנכ"ל Covert Media, פול הנסון. ברזומה של החברה תמצאו את הסרט מחוז 9 והיא גם זו שתפיק את הפארודיה המדוברת.

שמו של הסרט, ואל תשכחו לקחת נשימה עמוקה לפני שתנסו להגות אותו בקול, הוא Star Worlds Episode XXXIVE=MC2: The Force Awakens The Last Jedi Who Went Rogue. בהצלחה לדחוס את כל הכותרת הארוכה הזו לפוסטר. בכל אופן, מרגע זה ועד לסוף הידיעה נתייחס לסרט בקיצור תחת השם Star World.

נכון לרגע כתיבת שורות אלה, עוד אין מידע על הליהוק או על התאריך בו הוא עתיד לצאת Star Worlds. הפרוייקט כולו נמצא כרגע בשלבי טרום-הפקה כאשר צמד היוצרים מעוניין להתחיל בצילומים בסתיו 2017, מה שבהערכה גסה אומר שלא נזכה לראות אותו לפני שנת 2018 לכל הפחות.

Spaceballs מתחיל לחמם מנועים?

Star Worlds איננו הפארודיה הקולנועית הראשונה שעוסקת בעולם של מלחמת הכוכבים. קדמה לו הפארודיה Space Balls, שלאחרונה באורח פלא פוסטרים שרומזים על סרט ההמשך נתלו ברחבי הרכבת התחתית של העיר ניו יורק. שום מידע רשמי על הנושא לא פורסם על ידי ההפקה, כך שיש סיכוי ממשי שזו לא יותר ממתיחה מושקעת מאוד של מישהו עם הרבה תקווה ויותר מדי זמן פנוי. בכל אופן, הוספנו למטה צילום של הפוסטר המדובר כדי שתוכלו להתרשם בעצמכם.

תגובות

במאמר זה

נגישות