תמונות חדשות מתוך סדרת הסולו של "המעניש"

ההפקה של הסדרה החדשה מבית נטפליקס נמצאת בעיצומה ותמונות חדשות שהגיעו לרשת מראות את "המעניש" גונב ניידת משטרה מבלי להניד עפעף

שנת 2017 הולכת בהחלט להיות השנה הטובה ביותר עבור מעריצי מארוול, במיוחד אלה שנמנים עם המנויים של נטפליקס – אחרי איירון פיסט שיגיע אל המסך הקטן בחודש הבא ו-The Defenders קצת מאוחר יותר, בסוף השנה הנוכחית נזכה לראות את הסדרה החדשה של המעניש. עד אז, יש לנו כמה תמונות מתוך ההפקה שיעבירו לכם את הזמן.

התמונות שפורסמו ברשת מראות את דמותו של פרנק קאסל, שמגולם על ידי השחקן ג'ון ברנטל (שיין מסדרת המתים המהלכים), מסתובב ברחובות העיר עם פרצוף זועף אופייני וקפוצ'ון על הראש. בנוסף, בחלק מהתמונות עושה רושם שפרנק קאסל הצליח לגנוב ניידת משטרה.

לחשבון הטוויטר בו התמונות המדוברות פורסמו, Kulturpat, יש היסטוריה של הדלפת תמונות מתוך ההפקה של המעניש, אז אם אתם ממש סקרנים אתם מוזמנים לנבור אחורה על ציר הזמן בפוסטים שלו כדי למצוא תמונות קודמות שפרסם.

המעניש הופיע לראשונה כדמות אנטגוניסטית בעונה השניה של דרדוויל, אך לאור האהדה הרבה שקיבל מצד המעריצים הוחלט להפיק לדמות זו סדרה משלה. ג'ון ברנטל יצטרף על הסט לאמבר רוז רווה בתפקיד הסוכנת דינה מדני של הסוכנות להגנת המולדת, והיא עתידה להופיע גם בסדרה עיר הברקת; בן ברנס (לוגאן מווסטוורלד) יגלם את בילי רוסו, חברו הטוב ביותר של פרנק מימי השירות בכוחות המיוחדים; ודבורה אן וול, שמגלמת בדרדוויל את קארן פייג', תופיע כדמות אורחת ותיצור את החיבור המתבקש בין שתי הסדרות.

תגובות

במאמר זה

נגישות