דיסני תפיק סדרת לייב-אקשן של מלחמת הכוכבים

הסדרה החדשה של מלחמת הכוכבים תעלה ככל הנראה כחלק מליין ההשקה של שירות התוכן החדש של דיסני, שאמור לעלות לאוויר במהלך שנת 2019

אחרי שמותג מלחמת הכוכבים כבש מחדש את המסך הגדול, לפי הדיווחים האחרונים הוא מסב את תשומת ליבו עתה אל המסך הקטן עם סדרת לייב-אקשן חדשה.

הדיווחים טוענים כי מנכ"ל דיסני, בוב איגר, דיבר לאחרונה על סדרת הלייב-אקשן החדשה של מלחמת הכוכבים במסגרת ישיבה רבעונית עם משקיעים. לא ידועים פרטים נוספים על הסדרה, למעט שתאריך עלייתה לשידור יהיה מתישהו בשנת 2019.

יש לציין כי חלון הזמן של עליית הסדרה לשידור אינו מקרי כלל – לאחרונה הודיעה חברת דיסני כי היא תפסיק בקרוב את שיתוף הפעולה שלה עם שירות הזרמת התוכן הפופולרי נטפליקס במטרה להקים שירות תוכן משלה. זה אומר שהחל משנת 2019 כל התכנים של דיסני, שכוללים על הדרך גם את סדרות מארוול למיניהן, יפסיקו להופיע אצל נטפליקס ויהיו זמינות בשירות החדש בלבד.

עד כה הייצוג המרכזי של מלחמת הכוכבים על מסכי הטלוויזיה היה באמצעות סדרת האנימציה Star Wars Rebels, שבימים אלה נמצאת בעונתה האחרונה. נכון לרגע כתיבת שורות אלה עוד לא ידוע האם דיסני מתכננת ליצור סדרת אנימציה אחרת שתחליף את הנוכחית, או שאולי דיסני תעדיף להשקיע את מירב מאמציה בסדרת הלייב-אקשן המתהווה.

בכל אופן, את מנת מלחמת הכוכבים השנתית שלנו נקבל בחודש הבא עם צאתו לקולנוע של מלחמת הכוכבים: אחרוניי הג'דיי, הפרק השני מתוך טרילוגיית הסרטים החדשה שהחזירה את המותג אל הכותרות ולאחרונה חגג יום הולדת 40.

תגובות

במאמר זה

נגישות