הסדרה Star Trek: Discovery נדחתה בכמה חודשים

סדרת הטלוויזיה החדשה של סטאר טרק שאמורה להיות משודרת בנטפליקס נדחתה במספר חודשים. המפיקים בפועל של הסדרה מסבירים בדרכם מה הוביל לעיכוב

רשת CBS פרסמה את לוח הזמנים המעודכן שלה לסדרות חדשות שיעלו לשידור בשירות המנויים שלה, CBS All Access. לצערינו עולה ממנו כי הקאמבק של סטאר טרק אל המסך הקטן, Star Trek: Discovery ("סטאר טרק: תגלית" בתרגום חופשי), נדחה בכמה חודשים והתאריך החדש שנקבע הוא מאי 2017.

המפיקים בפועל של סדרת סטאר טרק החדשה, אלכס קורטצמן (Alex Kurtzman) ובריאן פולר (Bryan Fuller), פרסמו הודעה משותפת שמסבירה את הסיבות לדחיה:

"החזרת סטאר טרק לטלוויזיה טומנת בחובה אחריות ומשימה: לחבר את המעריצים וקהלים חדשים לסדרה שהזינה את הדמיון שלנו עוד מילדות. אנחנו שואפים גבוה, וזה אומר לוודא שהדרישות הגבוהות של סדרה שמתרחשת כולה בחלל לא יגרמו לפגיעה באיכותה. לפני שנכנסנו אל שלב ההפקה, הערכנו מחדש את המציאות עם השותפים שלנו ב-CBS והם הסכימו איתנו: סטאר טרק ראויה לטוב ביותר והכמה חודשים הללו יעזרו לנו להגשים את החזון באופן שנהיה גאים בו".

 

Star Trek: Discovery תשודר קודם כל באופן בלעדי למנויי CBS All Access בארצות הברית, אך כ-24 שעות לאחר שידור כל פרק הוא יהיה זמין גם לצפייה למנויים נטפליקס באופן גלובאלי. הפרקים אמורים להיות זמינים בכל 188 המדינות בהן פועלת נטפליקס, כולל אצלנו בישראל. נכון לרגע כתיבת שורות אלה עוד אין בידינו תאריך מדוייק לשידור פרק הבכורה של הסדרה, אך נעדכן אתכם כשהוא יפורסם בתקווה שלא ניאלץ לספוג דחיות נוספות בלוח הזמנים.

תגובות

במאמר זה

נגישות