הידאו קוג'ימה מגיב לראשונה על Metal Gear Survive

יוצר סדרת משחקי מטאל גיר סוליד שעזב את קונאמי לאחר סכסוך ממושך מגיב לראשונה על הספין אוף Metal Gear Survive, ותהיו בטוחים שהוא אינו מרוצה מהכיוון החדש

כאשר קונאמי הכריזו לראשונה על Metal Gear Survive, ספין אוף של סדרת משחקי מטאל גיר סוליד שלמרבה ההפתעה של כולם מתמקד בלחימה מול זומבים, רבים מהמעריצים תהו האם יוצר הסדרה המקורית, הידאו קוג'ימה, היה מעורב בפרוייקט לפני שעזב את החברה בעקבות סכסוך. עכשיו יש לנו את התשובה על השאלה הזו.

במסגרת תערוכת המשחקים Tokyo Game Show שהתקיימה בסוף השבוע האחרון, קוג'ימה נשאל לגבי מעורבותו ב-Metal Gear Survive וענה בצורה חד-משמעית: "אין לי שום קשר לזה".

"משחקי מטאל גיר סוליד עוסקים בפוליטיקה בדיונית ובריגול", הרחיב קוג'ימה את תשובתו. "איך זומבים משתלבים פה?"

קונאמי ניצלה את הבמה שניתנה לה בכנס Tokyo Game Show כדי להציג סרטון משחקיות ראשון של Metal Gear Survive באורך 15 דקות. הסרטון מתאר כיצד ארבעה שחקנים מנסים יחד להשלים משימה להגן על יעד מסויים מפני גלים של זומבים שמטילים עליהם מצור. אמנם המשחק שומר על כמה אלמנטים של קודמיו כמו דגש על התגנבות, אך בשלב זה עדיין קשה לדעת מה באמת יש לו להציע. משחקי מטאל גיר סוליד המקוריים התאפיינו בעלילה עשירה ומורכבת, אך איננו רואים שמץ מזה בסרטון שפורסם.

כמובן שהידאו קוג'ימה לא הגיע ל-Tokyo Game Show לביקור נימוסין, אלא כדי לקדם את המשחק החדש שלו Death Stranding. מדובר בפרוייקט משותף יחד עם השחקן נורמן רידוס (דאריל דיקסון מסדרת האימה המתים המהלכים). Death Stranding יפותח לקונסולת הפלייסטיישן 4 על ידי Kojima Productions, אולפן פיתוח המשחקים הפרטי של הידאו קוג'ימה אחרי שפרש מחברת קונאמי. במסגרת מסיבת העיתונאים של סוני פלייסטיישן קוג'ימה סיפר כי Death Stranding יהיה משחק פעולה בעל אלמנטים של עולם פתוח שיעניק לשחקנים מידה מסויימת של חופש פעולה. בנוסף, הכותר יגיע עם תמיכה במשחק מרובה משתתפים ברשת.

תגובות

במאמר זה

נגישות