צילום ראשון של ג׳יי. קיי. סימונס כמפקח גורדון ב״ליגת הצדק״

לכבוד יום באטמן שחל בשישי האחרון, הבמאי זאק סניידר צייץ תמונה ראשונה ואפלולית במיוחד של סימונס כג׳ים גורדון לצד הבאט-סיגנל האייקוני

ג׳יי. קיי. סימונס יצטרך להכנס לנעלים הגדולות שהשאיר אחריו השחקן האהוב גארי אולדמן, לאחר הצלחתו בתור המפקח ג׳ים גורדון בטרילוגיית האביר האפל. אך לא נראה שסימונס יתקשה עם האתגר, שכן הוא שחקן פופולארי ביותר בפני עצמו, שאפילו כבר הספיק להגדיר עיבוד קולנועי לדמות קומיקסית אחרת כשכיכב בסרטי ספיידרמן המקוריים כג׳ונה ג׳יימסון, הבוס הקריקטורי של פיטר פרקר. כעת, לאחר שסימונס החליף צדדים ממארוול לדיסי, קיבלנו תמונה ראשונה של המאורע המרגש הישר מהבמאי זאק סניידר.

jkcomgordon

סניידר פרסם את התמונה מצילומי ליגת הצדק בחשבון הטוויטר שלו בשישי האחרון. קדמה לה תמונה משועשעת של עצמו עומד לצד הבאט-סיגנל, לכבוד חגיגות יום באטמן ברחבי העולם שנערכו בסוף השבוע האחרון.

zacksn

נאלץ להמתין ולגלות למה סימונס בן ה-61, שזכה בשנה שעברה באוסקר לשחקן משנה על תפקידו האינטנסיבי בוויפלאש, היה צריך להתנפח ולהתחזק במידה כל כך משמעותית בשביל לגלם את גורדון. לפני כמה חודשים אהרון וויליאמסון, מאמן הכושר שלו, שמאמן גם את דוויין ג׳ונסון (הרוק), פרסם באינסטגרם תמונות ממהלך האימונים, בהן סימונס נראה שרירי במיוחד. וויליאמסון החמיא לסימונס כשכתב ש״כל פעם כשהם מתאמנים יחד הוא שוכח שהוא בן 61״.

התמונה מליגת הצדק מגיעה בתקופת פרסומים עמוסה של דיסי, בראשם חזרתו של האנרי קאביל כסופרמן באיש הפלדה 2, לאחר שהמנג׳ר של השחקן אישר שסרט ההמשך אכן קורה. ידיעת דיסי-WB נוספת שתפסה כותרות השבוע היתה שובה של מרגו רובי כהארלי קווין בסרט ספין אוף בכיכובה והפקתה.

הנה ג׳יי. קיי. סימונס בימי המארוול שלו:

 

תגובות

במאמר זה

נגישות