הגולש הכסוף בתמונות סטורי בורד מהסרט שבוטל

נחשפו מספר תמונות מתוך הסטורי בורד לסרט של "הגולש הכסוף" משנת 1997 על ידי גבריאל הרדמן, המאייר שעבד באותה תקופה על הפרויקט

הגולש הכסוף

אי שם בשנות ה-90, הרבה לפני שמישהו במארוול בכלל חשב על המושג "יקום קולנועי", היו מגעים שלא הבשילו ליצירת סרט סביב הדמות של הגולש הכסוף. אחרי יותר מ-20 שנה, אנחנו מקבלים הצצה קטנה אליו.

גבריאל הרדמן (Gabriel Hardman), כותב ומאייר, חשף בחשבון הטוויטר שלו שתי תמונות מתוך הסטורי בורד בכיכובו של הגולש הכסוף. אמנם אי אפשר להבין כמעט דבר מבחינה עלילתית, אבל כן אפשר להבחין שהפרוטגוניסט נלחם, ואולי אפילו כמעט מובס, על ידי יריב גדול ושרירי ממנו.

בנוגע לשאלה מדוע הסרט מעולם לא הגיע לשלב ההפקה, השמועות אומרות שיש כמה סיבות לכך. הראשונה היא שהיו חילוקי דעות לגבי איכות התסריט וחלק מהמעורבים, הרדמן אחד מהם, טענו שהוא גרוע. סיבה אחרת היא שבאותה תקופה היה קשה לגייס את הכסף שנדרש כדי לייצר CGI של הדמות לאורך זמן, עסק שנחשב אז ליקר מאוד לאור המגבלות הטכנולוגיות.

בסופו של דבר כן ראינו את הדמות של הגולש הכסוף פעם אחת על המסך הגדול, אבל בתור האנטגוניסט בסרט השני של ארבעת המופלאים משנת 2007 עם ג'סיקה אלבה ויואן גריפית'. את הגולש דיבב לורנס פישבורן (המטריקס). מאז אנחנו שומעים מדי פעם על קולות בתוך מארוול שקוראים לתת לדמות צ'אנס נוסף, אבל בפועל עושה רושם ששום דבר אינו קורה בנושא.

תגובות

במאמר זה

נגישות